2017
05
18

Jolanta i Gosia Plich- Historia Naszego Studio

Studio Figura Łódź Janów powstało z pasji do zdrowia i aktywności fizycznej. Poniżej parę słów o nas, które najlepiej opisują naszą historię.

Jolanta – jestem dojrzałą kobietą, „cokolwiek to oznacza”, która od zawsze prowadzi aktywny tryb życia. Zauważyłam, że wraz z wiekiem mój metabolizm spowalnia, a moje ciało dojrzewa i potrzebuje intensywniejszych bodźców oraz działań, aby zachować obecny stan. W przeszłości korzystałam z zajęć na siłowni, fitness, ale na efekty trzeba było długo czekać i włożyć wiele wysiłku fizycznego, a rezultaty nie zawsze były takie jakich oczekiwałam. 
Poszukiwałam..i tak znalazłam Studio Figura, miejsce tylko dla kobiet, które w szybkim czasie pozwala spełnić kobiece marzenia, takie jak: zrzucenie zbędnych kilogramów, powrót do jędrnej, gładkiej skóry i opiekę dietetyka w jednym miejscu. Krótko mówiąc, najskuteczniejszy i najłatwiejszy sposób na utrzymanie zdrowego i zadbanego ciała oraz pogody ducha.
Zachwycona wspaniałymi rezultatami kobiet w Polsce i na świecie, zaczęłam się zastanawiać nad otworzeniem takiego studia dla kobiet w Łodzi. W podjęciu tej decyzji utwierdziła mnie moja córka Gosia, która od lat pracuje jako trener personalny i psychodietetyk i zawsze wspierała mnie i motywowała do zdrowego stylu życia. Łącząc nasze wspólne doświadczenie i pasję do pracy z ludźmi, podjęłyśmy to wyzwanie i tak oto, tworzymy miejsce dla Was – złoty środek na piękno, zdrowie i wspaniałe samopoczucie:)

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i Gdańsku oraz studiów podyplomowych z psychodietetykii. Posiadam uprawnienia między innymi: instruktora fitnessu siłowego, trenera personalnego oraz masażystki i kosmetyczki.
Od dziecka jestem związana z aktywnością fizyczną i od lat pracuje jako trener personalny i psychodietetyk. Z doświadczenia wiem, że KAŻDY może zmienić swoje nawyki i poprzez zdrowe odżywianie i odpowiedni trening osiągnąć zamierzone rezultaty, czyli nabrać życiowej energii, poprawić samopoczucie, uzyskać wymarzoną sylwetkę, a tym samym satysfakcję i radość życia. Jestem zwolenniczką aktywnego spędzania wolnego czasu. Uwielbiam podróże, bieganie, narciarstwo, windsurfing, pływanie oraz jazdę na rowerze i motocyklu.
Pracuję głównie z kobietami w wieku 25 – 60+. W pracy kładę duży nacisk na kwestię poznania organizmu klienta i pracę nad zmianą jego stylu życia metodą małych kroków. Bardzo ważna jest dla mnie radość płynąca z uprawiania aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia:)

Studio Figura Łódź Janów

Komentarz
0

Odpowiedz

Facebook

YouTube