2016
09
28

Kinga Jezierska – Studio Figura Aleksandrów Kujawski

Bo siła jest kobietą..

Nazywam się Kinga Jezierska, mam 22 lata. Od 8 Września bieżącego roku, jestem właścicielka miejsca o którym zawsze marzyłam.. „Studio Figura ” Pragnę Wam opowiedzieć jak to się stało, że spełniłam swoje marzenia, teraz pragnę spełniać Wasze..

Kocham spędzać czas w gronie ludzi, uwielbiam patrzeć na ich radość.. Jestem wstanie wiele dać od siebie, aby uszczęśliwić innych. Jestem kobietą kochająca, lecz i silną. Nie boję się podejmować wyzwania, zawsze stawiam sobie wysoką poprzeczkę. Ambicja, chęć realizacji i tworzenia zawsze popycha mnie do działania.

W wieku 19 lat. Stworzyłem własną markę „Barbe a’ Papa” która miała za zadanie spełniać kobiece pragnienia, dotyczące ich wyglądu. Zajmowałam się sprzedażą ubraniowych stylizacji, francuskich i włoskich projektantów, stworzyłam Butik który nie tylko zajmował się ubieraniem kobiety, lecz również „ubieraniem jej duszy..” w pewność siebie, klasę i urok.. Z każdą z moich klientek spędziłam bardzo dużo czasu, ponieważ zależało mi na indywidualnym podejściu do każdej z nich, dbałam o „Moje Kobietki..” tak jak sama pragnęła bym być dopieszczana. Stworzyłam miejsce o którym marzyłam, lecz nie zawsze moje życie wyglądało w ten sposób, spotykały mnie w nim sytuację, które skłaniały mnie do działania..

Już jako nastolatka borykałam się z problemem wagi, problem na wielu płaszczyznach, bo problem wagi leży dużo głębiej niż tylko w wyglądzie. Czułam się.. przepraszam Was że użyje tego mocnego, lecz prawdziwego słowa.. odrzucona. Wstydziłam się pójść na siłownię, fitness.. Bałam się wzroku innych, oceniania. Brakowało mi pewności siebie, chciałam coś zmienić, ale nie potrafiłam. Moja mama również była grubszą osobą, obie wychodząc gdzieś razem, spotykałyśmy się z brakiem akceptacji, szeptami za plecami. Tak mijały lata, bałam się wagi, nie ważyłam się bardzo długo. I pewnego dnia to zrobiłam, waga pokazała 76 kg. Załamałam się, zaczęłam dostrzegać mój problem. Po tylu latach, po prostu z minuty na minute zmieniłam swoje życie.. Przeszłam na dietę, trzymałam się jej bardzo restrykcyjnie, ćwiczyłam.. I nagle zaczęłam słyszeć komentarze ludzi, sąsiadów.”Patrz jak ona schudła, jak ładnie teraz wygląda.” Takie słowa napędzały mnie dalej, i osiągnęłam swój cel,zgubiłam 20 kg. Widziałam dumę i podziw w oczach moich rodziców, a to ich opinia, była dla mnie zawsze najważniejsza. Moja mama poszła w moje ślady, zgubiła również ponad 20 kg. Jak wygląda nasze „dziś”? Wspaniale, jesteśmy pewne siebie, doceniamy się, wiemy jak wielką mamy wartość, wiemy na jak wiele nas stać, jak dużo jesteśmy w stanie dokonać. Moja lekcja życia, sprawiła że wiem jak czuje się osoba, borykająca się z problemem nadmiaru wagi. I wiem, że dopiero gdy kochamy swoje ciało, kochamy siebie, świat i innych.. Po dwóch latach prowadzenia butiku, stwierdziłam że jestem gotowa! Na wielki krok o jakim marzyłam.. „Studio Figura” miejsce tylko dla Nas, Kobiet! Miejsce za które kiedyś, oddałabym wszystko żeby tu trafić, i być klientką. Teraz jestem właścicielem, mam piękne studio.. Lecz pamiętajcie, miejsce to nie ściany, nie cudowna dekoracja, lecz my ludzie..

To my, osiągające tu swoje sukcesy, przeżywające radości, pot i łzy szczęścia. Tworzymy rodzinę, miejsce ciepłe, bezpieczne. To tu uczymy się być silne, i zyskujemy pewność siebie.. Pragnę podziękować moim „Kobietkom”.. Wspaniałym klientkom z którymi mogę spędzać tu czas, jesteście wspaniałe, silne i nie zastąpione.. Wasz uśmiech po wyjściu z zabiegu jest największym zwieńczeniem mojej pracy.. Dziękuję!

Komentarz
0

Odpowiedz

Facebook

YouTube