2017
05
18

Moja Historia – Sylwia Studio Figura Bielsko-Biała

Dlaczego właśnie Studio Figura?

Studio Figura jak powszechnie wiadomo jest konceptem dla kobiet – wymyślonym przez niezwykłą kobietę Izabellę Michalak, która z wielkim zrozumieniem i pasja podeszła do całego projektu. Nikt tak jak Izabella nie zrozumie potrzeb kobiet zmagających się z nadwagą lub tez innymi dolegliwościami które są przyczyna wzrostu wagi …

Moja historia jest nieco inna niż wszystkich właścicielek Studio Figura,

Otóż wyjechałam z Polski mając 19 lat. Były to jeszcze czasy szarej po komunistycznej Polski i wszystko co się znajdowało poza murami Berlińskimi było piękne i dla wielu ludzi niedostępne.
Po kilku latach wojaży osiedliłam się w Londynie i tak małymi kroczkami zaczynając od sprzątaczki hotelowej dotarłam aż na sam szczyt Wielkiej Londyńskiej Firmy nieruchomości gdzie byłam odpowiedzialna za cały ( new business/ ds klienta ) oddział który sama dla tej korporacji stworzyłam.
Nie miałam powodów aby narzekać, było mi bardzo dobrze i nigdy nie myślałam że zamieszkam w Polsce, ale kilka zdarzeń losowych zmieniło moje życie.

Otóż kilka lat temu wraz z moim życiowym partnerem wybraliśmy się na egzotyczne wakacje na Kubie. I właśnie na Kubie poznałam Izabelle Michalak gdzie spędziliśmy razem Kilka wspaniałych chwili a nasza znajomość z Izą przetrwała aż do dzisiaj.
W miedzy czasie zdążyłam zapoznać się z całym konceptem Studio Figura i widziałam jak Firma Izabelli prężnie się rozwija. Przyznam ze już będąc w Londynie rozważałam opcje posiadania takiego Studia, ale jak to w życiu – ciepła bardzo dobra posada w poważanej firmie oraz dobre warunki finansowe wstrzymywały mnie od założenia rezygnacji i otworzenia własnej działalności.

Mniej więcej trzy lata temu, zupełnie przypadkowo znalazłam niewielki domek w pięknej okolicy niedaleko Bielsko Białej. Zakochałam się. Po raz pierwszy w moim życiu poczułam ze to jest miejsce dla mnie. Kupiłam ten domek nie mając żadnych planów powrotu do Polski. Traktowałam go raczej jako domek wakacyjny, ale im częściej tu przyjeżdżałam , tym bardziej nie chciałam stąd wyjeżdżać. Każdy mój powrót do Anglii był męczarnią tak wiec zaczęłam robić wszystko aby w tym moim miejscu na ziemi zamieszkać. Tak tez się stało. Postawiłam wszystko na jedna kartę.

Będąc w Polsce w przeciągu jednego dnia zdecydowałam, że otworze Studio Figura. Zadzwoniłam do Izabelli i tak się zaczęła moja nowa przygoda.

Wszystkie dziewczyny z centrali okazały się bardzo pomocne za co jestem im bardzo wdzięczna. Pokierowały mną i wytłumaczyły, że jak będę trzymała się zgodnie z konceptem to osiągnę sukces.
Miały racje . Od samego początku pracuje zgodnie z konceptem Studio Figura
12 października otworzyłam Studio Figura w Bielsku Białej Olszówka. Mam wspaniałe dziewczyny które ze mną współpracują oraz wspaniale klubowiczki które w Naszym studio ćwiczą. Studio jest pełne klubowiczek od rana do wieczora i już dzisiaj , cztery miesiące po otwarciu możemy pochwalić się wspaniałymi rezultatami naszych Pań.
Już dzisiaj , cztery miesiące po otwarciu mogę pochwalić się tez tym , ze otwieram następne studio w Bielsku Białej.
Osiągnęłam bardzo dużo w bardzo niedługim czasie z czego jestem bardzo dumna.
Ale jak wiadomo, nic nie zrobi się samo. Zawdzięczam mój sukces mojej ciężkiej pracy,
ciężkiej pracy mojego zespołu, wsparciu dziewczyn z centrali oraz wsparciu samej Prezes firmy Izabelli Michalak.
To nie jest tylko mój sukces, jest to tez sukces wszystkich kobiet które osiągają swoje cele w naszym Studio. Bo gdyby nie ich sukces, to ja bym tego sukcesu nie odniosła.

Komentarz
0

Odpowiedz

Facebook

YouTube