Opinie klientek

Małgorzata Orłowska

Do grodziskiego studia figura trafiłam po zaproszeniu mnie przez Panią Anię Smolarek. Spróbowałam wszystkich urządzeń i postanowiłam wykupić miesięczny karnet. Właśnie mija pierwszy miesiąc i już umówiłam się z Panią Anią na następny. Ćwiczenia nie są wyczerpujące, sauna i limfodrenaż bardzo odprężające, co w moim przypadku ma ogromne znaczenie. Pani Ania bardzo dba o miłą atmosferę, pomaga. Jest osobą bardzo komunikatywną i chętnie odpowiada na wszystkie pytania.

Beata Sadowska

Studio Figura – niesamowite miejsce!!!

Zaczynając od Pani Ani (właścicielka), osoba mająca profesjonalne podejście, wytłumaczyła mi wszystko dokładnie od podstaw. Na zajęcia uczęszczam już od miesiąca. Efekty jak na tak krótki czas – REWELACYJNE!!!

Skóra jędrniejsza i znikające centymetry. Polecam to fantastyczne miejsce, gdzie jest zawsze miła, profesjonalna obsługa oraz przyjemna atmosfera. Miejsce dzięki któremu poprawia się samopoczucie i sylwetka

Józefa Pohybieniuk

Zaczęłam uczęszczać na zajęcia 2 tygodnie. Już po 1-szym tygodniu zauważyłam zmiany na korzyść. Dieta i zajęcia pozwoliły mi zredukować wagę o 3kg. Atmosfera jest bardzo sympatyczna, relaksująca. Pani Ania jest osobą przesympatyczną, uczynna ale przede wszystkim fachowcem w tym co robi.

Anna Ostasz

Studio ładne, w nowoczesnej aranżacji. Miła, przyjazna atmosfera. Profesjonalna i fachowa obsługa. Przystapiłam do programu Pogromca Cellulitu. Moim celem było wymodelowanie sylwetki w dolnych częściach ciala. Najwieksze efekty zauwazyłam po korzystaniu z Roll Shaper. Juz po około 3-4 razach moja skóra stała sie jędrniejsza , bardziej wygładzona i cellulit stał sie mniej widoczny. Dzięki ćwiczeniom na Vacu wzmocniłam mięśnie oraz zgubiłam 4 cm w pasie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z uczęszczania na ćwiczenia do Studio Figura. Bardzo polecam, zachęcam wszystkie panie, które chcą poprawić swój wygląd i samopoczucie.

Józefa Pohrybieniuk

Korzystałam z róznych podobnych miejsc i stwierdzam, że znalazłam w końcu swoje miejsce. Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich zabiegów. W ciągu tygodnia schudłam 2,5 kg. Samo wejście robi wrażenie spokoju, atmosfera sprzyjająca wyciszeniu. Obsluga miła, kompetentna. Czuje sie zainteresowanie swoją osobą. Będe polecac to studio innym paniom.

Magda, 35 lat

byłam na otwarciu w Studio w Poznaniu i wygrałam karnet na konika. Poszłam na trening z córeczką i ……wpadłam. Teraz moje dziecko chce na konika co dziennie. W sumie to fajnie bo mam 2 w 1 – córkę na oku i trening dla siebie. A trening – na początku człowiek się czuje dziwnie, jakoś tak nienaturalnie i śmiesznie. Ale co nas nie zabije………. Przekonał mnie ten przyjemny ból w mięśniach na drugi dzień po ćwiczeniach. Jak się człowiek rozluźni i nie myśli o tym że to coś innego (a kto powiedział że inne to gorsze) to jest super. Ćwiczę naprawdę intensywnie a przy tym przyjemnie.

Anna, 25 lat

zobaczyłyśmy go na targach….. tak z daleka. Wydawał się dziwny i……..chyba trochę zabawny. Dziewczyny ze Studio Figura namówiły nas na trening. Całe 30 minut „jazdy na koniu”. Kiedy zeszłam to nawet moje wytrenowane mięśnie dały mi znać że coś się działo. Byłam zdziwiona że tak to działa. Fajne. Później poszli chłopcy od nas z klubu ale oni to tylko się pośmiać i………… pogadać z dziewczynami ze Studio Figura.

Beata, 47 lat

jak ktoś jest księgową to inni myślą że 8 godzin i do domu i mnóstwo czasu. Pewnie że do domu ale w domu dzieci, wnuki, mąż. Mało czasu dla siebie. A tu w okolicy klub powstał i chciałoby się coś dla siebie zrobić ale kiedy. Właścicielki zaprosiły mnie na otwarcie. Poszłam bo mało mam takich eleganckich okazji. Poszłam i…wygrałam karnet na konika (jakoś jeździec się nazywa).

Na początku głupio mi było tak się bujać, ale Pani z klubu mi pomogła i poprowadziła cały trening. Tylko 30 minut (tyle to się z domu wyrwę) a taka ulga dla mojego kręgosłupa. A po miesiącu mam sto razy lepszą kondycję. No i w ogóle fajnie się czuję, taka lżejsza

Aleksandra, 45 lat

tutaj do studio przyszłam spróbować rolki  i spodobały mi się. Zapisałam się na  kolejny zabieg i na kolejny. Teraz już mam swój karnet Intensywne spalanie i jestem zadowolona bo już widzę efekty.

Anna, 35 lat

…. „trochę  zdziwiłam się jak zobaczyłam tą kosmiczną kapsułę pierwszy raz ….. pomyślałam, że to pewnie tylko ładnie wygląda ….

Interesowały mnie efekty . Po pierwszym zabiegu czułam, że te 30 minut to na prawdę intensywny trening a korzystałam z programu dla początkujących – Beginer…. Teraz jestem na programie Advanced- dla średnio zaawansowanych po trzech tygodniach treningu.

Rezultaty ogromne mimo, że nie stosuję żadnej diety a tylko zabiegi na vacu shaper w studiu w Poznaniu ….

Hanna, 44 lat

Nie mam czasu na ćwiczenia i aby siedzieć w siłowni po 2 godziny. Jestem kierownikiem w banku i muszę dobrze wyglądać… Chodzę dwa razy w tygodniu i czasami w sobotę. Tak jak mówiły mi koleżanki z pracy to jest doskonała metoda na ujędrnienie skóry. Nie chciałam schudnąć ,ale wymodelować ciało i ujędrnić… Jestem bardzo zadowolona z rezultatów i mogę szczerze polecić tak jak poleciły mi moje koleżanki.

Stefania, 26 lat

Takie dziwne czasy, ze moja mama nie ma cellulitu a ja mam. Więc szukałam czegoś dla mnie… Na endermologie nie było mnie stać bo to wydatek ponad 100 PLN za jeden zabieg …. A karnet vacu shaper biorę i mam pakiet antycellulit. Jedno wejście – trening 30 minut to cena około 23 PLN. Po kilku zabiegach widzę, że ten cellulit zszedł na udach, a na pośladach cały czas do redukuję…

Krysia, 65 lat

Myślałam, że w moim wieku to tylko spacerki , a gdzie tam taka profesjonalna kapsuła… Pani Małgosia ustawiła mi prędkość i ciśnienie dla początkujących , preparat wyszczuplający w wklepałam w brzuch i rzeczywiście czułam po kilku zabiegach zmiany. Po 17 treningach mam już 6 cm mniej w pasie , ja jestem bardzo zadowolona…

Katarzyna, 45 lat

Chciałam schudnąć i dlatego trafiłam do gabinetu Studio Figura . Korzystałam z różnych urządzeń, ale moje koleżanki dużo mówiły o Vacu Shaper, więc sie zdecydowałam . Mam taki pakiet „intensywne spalanie” . Fajnie jest to że chudną mi nogi i pupa. Nie chciałam stracić biustu i właśnie o to chodzi.

Facebook

YouTube