SHR IPL

Kombajn wielofunkcyjny najwyższej generacji wykorzystujący energię świetlną.

Funkcje kombajnu:

  1. Epilacja

Epilacja – trwałe usuwanie owłosienia. Sugerujemy przeprowadzenie średnio 3-5 zabiegów aby osiągnąć idealny efekt . Trwałość efektu od pół do roku.

SPEED HAIR REMOVAL , szybka i bezbolesna metoda usuwania włosów jasnych i ciemnych.

Bardzo silne chłodzenie głowicy sprawia iż zabieg jest całkowicie bezbolesny

 

  1. regeneracja i odmładzanie skóry

Fotoodmładzanie to przełomowe osiągnięcie w kosmetologii i medycynie estetycznej. Odmłodzenie przy pomocy światła. Używane do tego celu jest światło o odpowiedniej długości fali, które pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jednocześnie dochodzi do skracania i przebudowy włókien kolagenowych.
Fotoodmładzanie to zabieg który ujednolica kolor skóry,  poprawia napięcie i elastyczność.

IMG_6606

Przebieg zabiegu:

Najczęściej wystarczy jeden zabieg aby uzyskać spektakularne efekty. Seria zabiegów fotoodmładzania składa się z 4-6 zabiegów, wykonywanych raz w miesiącu. Dzięki nim zmienia się jakość skóry. Każdy kolejny zabieg fotoodmładzania wykonywany jest na innej głębokości, co po zakończeniu całej serii daje pełny efekt. Światło emitowane przez urządzenie usuwa wszystkie niepożądane zmiany w skórze, które powstały na skutek działania upływu czasu, słońca i/lub chorób skóry.

IMG_6611

Zabieg polega na przenikaniu światła IPL w skórę, która pod wpływem temparetury skraca
i przebudowuje włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna, ściągają się rozszerzone pory i wygładzają drobne zmarszczki. Światło IPL jest absorbowane przez skórę, na skutek czego rozjaśnia ją lub całkowicie likwiduje przebarwienia, przy okazji zamykając naczynka lub likwidując rumień. Skóra poddana zabiegowi fotoodmładzania w efekcie staje się ogólnie młodsza, kolorystycznie ujednolicona, bardziej naprężona, wyglądająca zdrowo i młodo.

Efekty po zabiegu:

redukcja przebarwień,

redukcja naczynek na twarzy i nogach

redukcja zmian potrądzikowych i innych zmian struktury skóry

odmładzanie skóry , rewitalizacja.

 

Facebook

YouTube