Studio Figura Jasło – Miejsce dla Kobiet

/ / Historie Właścicielek

Moja przygoda z biznesem rozpoczęła się od założenia wraz z mężem firmy budowlanej już w latach 90-tych . Miałam wiele pomysłów i mnóstwo energii oraz poczucie, że praca za urzędniczym biurkiem nie jest tym czego pragnę. Przez lata w mojej głowie pojawiały się różne koncepcje na prowadzenie własnego biznesu, które jak sądzę z sukcesem udawało nam się wcielać w życie. Poczynając od sklepu wielobranżowego, następnie sklep spożywczy, aż po dobrze prosperującą sieć sklepów odzieżowych. Z mężem zawsze uważaliśmy, że najważniejszy jest klient, opinia o firmie i to jak jest ona postrzegana na rynku. Motto, które nam przyświecało przez wszystkie te lata to: rób to co kochasz, bo tylko to możesz robić najlepiej, i tylko to przyniesie Ci sukces.  My uwielbialiśmy to co robimy, zaś największą satysfakcję dostarczało nam zadowolenie naszych klientów.

Po latach intensywnej pracy przyszło wypalenie. Zapragnęłam nowych doznań. Chciałam znowu nabrać wiatru w żagle i poczuć dreszczyk emocji. Wówczas zaczęły również powstawać w mojej głowie nowe pomysły na biznes. Moja wielka pasją są zwierzęta, przyroda i projektowanie ogrodów, jednak od dłuższego już czasu zaczęłam interesować się także tematyką health & wellnes. Jak chyba każda kobieta uwielbiam zabiegi w SPA , masaże połączone z ruchem i zdrową dietą, a także atmosferę spokój i wyciszenia w miłej atmosferze oraz wspaniałych wnętrzach. Zaczęłam bardziej dbać o zdrowy styl życia, kondycję i o młody wygląd, a jednak miałam poczucie, że w naszym regionie brak jest miejsca dla kobiet, gdzie każda z nas może znaleźć swój azyl, odpoczynek, wyciszenie. Miejsca, w którym każda kobieta może czuć się pewnie uprawiając zdrową aktywność fizyczną i stosując dietę pod okiem profesjonalnej obsługi, czuć się piękniejszą z każdym kolejnym zabiegiem.

Pomysłu szukałam w Internecie i tym sposobem znalazłam wywiad z Panią Izabellą Michalak Prezes Studio Figura International. Zachwyciła mnie jej koncepcja stworzenia wyjątkowego miejsca tylko dla kobiet. Aby zasięgnąć informacji wykonałam parę telefonów do funkcjonujących gabinetów. Bardzo mile wspominam rozmowę z Panią Ewą właścicielką Studio Figura Nisko.

Choć zdawałam sobie sprawę z ogromnego wyzwania, pomysł ten niesamowicie mnie ekscytował, dlatego postanowiłam jak najszybciej skontaktować się z firmą Studio Figura w Poznaniu. Po rozmowie z Panią Prezes i podpisaniu wstępnego porozumienia pojechaliśmy z mężem do Poznania. Bardzo ciepło wspominam pierwszą rozmowę z Panią Izabellą Michalak i Panią Katarzyną Paluszkiewicz, kobietami niezwykłymi, ciepłymi i otwartymi, a jednocześnie profesjonalnymi i bardzo inspirującymi. Chyba teraz mogę już przyznać, że mimo początkowych obaw, ostatecznie bez wahania postanowiliśmy z mężem powiedzieć „WCHODZIMY W TO !”.

Termin otwarcia Studio Figura Jasło został wyznaczony na 3 grudnia 2015 r. Wszystko nabrało niesamowitego tempa. Wspólnie rozpoczęliśmy prace nad przygotowaniem lokalu, pracochłonny remont oraz działania niezbędne do zaadaptowania go do potrzeb i wymogów Studia Figura. Adaptacja zakończyła się sukcesem również dzięki nieocenionej pomocy jaką otrzymaliśmy ze strony całej Centrali w Poznaniu, skąd uzyskaliśmy projekt gabinetów, propozycję ustawienia urządzeń oraz wystroju. Wraz ze stopniem zaawansowania prac coraz bardziej dawało się odczuć niezmiernie pozytywny klimat tego miejsca, a gdy w studio stanęły urządzenia dostarczone przez Studio Figura International, których efekty i bezpieczeństwo potwierdzone jest badaniami klinicznymi, nabrało ono prawdziwego blasku.

O sukcesie firmy decyduje nie tylko lokal i sprzęt, ale w równym stopniu profesjonalny personel. Dlatego Studio Figura International zapewniło pracownicom i mnie znakomicie poprowadzone, intensywne szkolenie przygotowujące nas do pracy z klientkami i do obsługi urządzeń. Otrzymaliśmy ogromną wiedzę w zakresie pozyskiwania klientek, naukę rzetelnego prowadzenia Kart Klienta, właściwego dobierania karnetów połączonych z dietą, i oczywiście umiejętnej obsługi urządzeń w celu zapewnienia klientkom oczekiwanych efektów.

Na niezwykle ekscytujące i magiczne otwarcie Studio Figura Jasło przybyło ponad 118 Pań, które wyrażały ogromne zadowolenie z tego, że w końcu w Jaśle powstało miejsce dedykowane tylko dla nich, dla ich poczucia komfortu, zadowolenia i spełnienia. W tym bardzo ważnym i stresującym dla nas dniu niezmiernie pomagała nam Pani Katarzyna Paluszkiewicz Dyrektor Marketingu, za co bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Podczas inauguracji Panie otrzymywały nagrody w postaci zabiegów , a ja dostrzegłam ile nadziei pokładają one w otwarciu tego niezwykłego miejsca. Pokazały to również następne dni, w których Panie ochoczo korzystały z wygranych zabiegów, i które dla mojej wspaniałej drużyny i dla mnie były czasem wytężonej pracy. Myślę, że stanęłyśmy na wysokości zadania, co potwierdzają nasze klientki, wychodząc z zabiegów szczęśliwe, zrelaksowane i wypoczęte.

Naszym celem jest pomaganie kobietom w realizacji ich marzeń o idealnej sylwetce, wspieranie ich w trwaniu w postanowieniach często okupionych wyrzeczeniami. Wspólnie z naszymi klientkami mówimy sobie „POTRAFIĘ!” i idziemy przed siebie spełniać marzenia.