2017
05
18

Studio Figura Września- moja historia

Moja kariera zawodowa przez 11 lat związana była z bankowością. Pracowałam początkowo jako Doradca Klienta Indywidualnego, następnie jako Doradca Klienta Biznesowego. Podczas pracy w banku nauczyłam się wiele i dzięki temu mam odwagę realizować swoje marzenia otwierając Studio Figura.

Od zawsze marzyłam o własnym miejscu, które będę tworzyć ze wspaniałymi ludźmi. Marzyłam, aby stworzyć wyjątkowe miejsce dla wszystkich kobiet. Uważam, że każda kobieta zasługuje, aby poczuć się wyjątkowo.

Pomysł na rozpoczęcie działalności w branży wellness & fitness pojawił się po tym, jak zrezygnowałam z pracy w banku. Czułam się wtedy „wypalona” zawodowo i bardzo chciałam zmienić moje życie. Zazdrościłam tym, którzy pracują w zgodzie ze swoją pasją. Wiem, że tylko wtedy można być w pełni szczęśliwym.
Moją pasją jest aktywność fizyczna i z tego czerpię chęć do działania. Uwielbiam jazdę na nartach, na rowerze, pływanie i różne zajęcia sportowe. Bliska mi jest także tematyka zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Spełniam się jeśli mogę dać coś od siebie drugiej osobie, kiedy mogę pomóc w realizacji czyichś celów i marzeń.
Na Studio Figura trafiłam przez przypadek na stronie internetowej. Zaczęłam czytać o marce, ogromnie spodobał mi się cały koncept, według którego pracują Studia. Zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie w głównej siedzibie firmy z Panią Prezes Izabellą Michalak i Panią Katarzyną Paluszkiewicz, które opowiedziały o szczegółach prowadzenia gabinetu partnerskiego i odpowiedziały na wszystkie moje pytania.
Potem zaczęło się poszukiwanie odpowiedniego lokalu, pozyskanie funduszy, gruntowny remont lokalu ze stanu deweloperskiego, kilkadziesiąt godzin sprzątania po remoncie, dopracowanie szczegółów.
Jestem ogromnie wdzięczna Paniom z centrali Studio Figura International za wszelką pomoc, jaką otrzymałam przed Otwarciem Studia, jak i otrzymuję teraz w codziennych, bieżących działaniach. Przede wszystkim mam na myśli pomoc w prowadzeniu działań marketingowych, wsparcie merytoryczne, zorganizowanie profesjonalnych szkoleń i kursów.
Wielkie Otwarcie Studia, które odbyło się 12 stycznia b.r. mogę uznać za duży sukces.
Moje Studio jest wyposażone w profesjonalny i nowoczesny sprzęt służący do wykonywania zabiegów kosmetologii estetycznej oraz w wszelkiego rodzaju stacje treningowo zabiegowe, z których na co dzień korzystają Klientki. Dzięki temu pomagamy w pozbywaniu się kilogramów oraz modelowaniu sylwetki poprzez szeroki wachlarz skutecznych metod.

Choć minęło kilka tygodni od otwarcia mojego Studia, to mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa, bo pracuję z pasją.

Alicja Jankowska

Komentarz
0

Odpowiedz

Facebook

YouTube