2016
09
26

Studio Figura Żukowo – moja historia

STUDIO FIGURA ŻUKOWO to miejsce, które jest spełnieniem moich marzeń. Mieszkając w Żukowie, od dawna wiedziałam, że brakuje tu miejsca, w którym kobiety mogą w miłej i kameralnej atmosferze spełniać swoje marzenia o zgrabnej, szczupłej i wymodelowanej sylwetce. Każda z nas jest inna, każda potrzebuje innej motywacji, indywidualnej diety i indywidualnie dobranych ćwiczeń. Gdy spotkałam się z konceptem i założeniami Studia Figura, a w późniejszym czasie poznałam kilka właścicielek prowadzących podobne studia w Polsce, od razu wiedział, że to jest to czego poszukuję.

Rozpoczęłam przygotowywania. Znalazłam idealnie pasujący lokal z dużym parkingiem. W naszych okolicach jest to bardzo ważny argument. Samo przedsięwzięcie było ogromne, ale na swojej drodze spotkałam mnóstwo życzliwych osób, którzy pomagali mi w spełnianiu mojego marzenia. Jestem bardzo wdzięczna mojej rodzinie, która wspierała mnie każdego dnia, mojej życzliwej przyjaciółce, która zawsze służyła dobrą radą oraz znajomym, którzy dodawali mi otuchy. Nieocenioną pomocą otoczyły mnie Pani Kasia Paluszkiewicz oraz Pani Izabella Michalak z centrali Studia Figura prowadząc mnie krok po kroku w przygotowaniu Wielkiego Otwarcia. To utwierdziło mnie w przekonaniu, że wszystko jest możliwe, jeżeli się czegoś bardzo chce. Bez wątpienia ja chciałam bardzo mocno. Stworzyłam Studio Figura w Żukowie. Miejsce dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku, gdzie nikt nikogo nie ocenia.

Obserwując na co dzień radość i szczęście Pań, które tracą zbędne kilogramy i odnoszą swoje sukcesy, mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że jest to dla mnie ogromie satysfakcjonujące i przynosi ogromną motywację do działania. Jednocześnie wiem, że była to bardzo dobra decyzja.

Komentarz
0

Odpowiedz

Facebook

YouTube