3D Body Hifu z nawigacją GPS – Innowacyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej

/ / O firmie

Urządzenie jest wyposażone w kamerę, która komunikuje się z ciałem pacjentki, z opracowywanym obszarem. Przenosi dokładny obraz opracowywanego obszaru na monitor. Dzięki temu wiemy ile punktów skoncentrowanej wiązki ultradźwiękowej mamy wykonać na pacjentce.

Przygotowanie pacjentki do zabiegu polega na umieszczeniu na ciele pacjentki czytników GPS oraz specjalnego krzyża pozycjonującego, który wyznacza nam środek obszaru, na którym będziemy pracować. Pracujemy za pomocą tarczy ultradźwiękowej, która emituje skoncentrowane wiązki ultradźwięków (do 2 cm). Wykonując ten zabieg rozbijamy tkankę tłuszczową w centymetrach. Zabieg powtarzany jest co dwa tygodnie bądź co tydzień a klientki po prostu tracą centymetry.

Kolejnym etapem zabiegu, który pozwala wyszczuplić i wypielęgnować skórę naszych klientek jest głowica z falą RF i podciśnieniem. Tą głowicą możemy doskonale rozpracować wydzielony kwas tłuszczowy podczas zabiegu. Dzięki temu osiągamy o wiele szybsze rezultaty, dodatkowo fala RF zagęszcza i pielęgnuje naszą skórę.