Agata Żak – Michalska – moje Studio Figura w Rogoźnie.

/ / Historie Właścicielek

Przez kilka ostatnich lat wraz z mężem prowadziłam działalność gospodarczą w zupełnie innej, trochę nie typowej jak dla kobiety branży (jest to branża budowlana). Oczywiście moja decyzja o otwarciu Studia Figura nie wpłynęła na moje poprzednie zajęcie, ale większość obowiązków pozostawiłam swojemu mężowi.

Już od dawna marzyłam aby zrobić coś dla siebie i innych kobiet.  Kobietom brakuje miejsca gdzie poczują się wyjątkowe, gdzie każda z nich spędzi  czas aktywnie i wyjdzie zadowolona, piękniejsza i pełna motywacji że czas płynie, ale nie dla niej. Powiedziałam sobie „tak” STUDIO FIGURA to odpowiednie miejsce które stworzę abyśmy my kobiety mogły spełnić marzenie o pięknie wymodelowanej sylwetce. Postanowiłam, więc zabrałam się do pracy.

Umówiłam się na spotkanie w siedzibie Studia Figura w Poznaniu. Dłuższa rozmowa z Panią Izabellą Michalak oraz Panią Katarzyną Paluszkiewicz utwierdziły mnie w przekonaniu, że naprawdę mogą spełnić się moje marzenia. Została wyznaczona data szkolenia. Znalazłam odpowiednie miejsce przystosowane do  otwarcia Studia.

Zaczęłam urządzać lokal, bardzo dużo zawdzięczam mojemu mężowi, który całe dnie spędzał remontując lokal. Wspierała mnie również rodzina oraz przyjaciele wszyscy okazali  się bardzo pomocni przy pracach końcowych. Każdemu zależało aby wszystko było zapięte na tzw. „ostatni guzik”.

Wielkie Otwarcie Studio Figura to był to dzień pełen wrażeń i emocji. W tym dniu dostrzegłam już pierwsze efekty swojej pracy, radość jaką sobie sprawiłam i naszym klientkom jest bezcenna. Byłam pod wrażeniem zainteresowania jakie okazały nam Panie z naszego miasteczka. Wtedy zrozumiałam, że moje marzenie się spełnia i był to strzał w dziesiątkę.

Dzięki temu że zrealizowałam swój cel, czuję się spełniona.

 

Pracownica Studio Figura wykonuje zabieg pielęgnacyjny dłoni Właścicielka Studio Figura, szczęśliwa kroi tort z okazji urodzin swojego biznesu Właścicielka Studio Figura zdmuchuje świeczkę z okazji urodzin swojego Studio Figura