Beata Knitter – Śliwińska – moje Studio Figura Toruń Stawki

/ / Historie Właścicielek
Zdobywanie wiedzy na temat modelowania sylwetki

Moje życie było i jest ciekawe i barwne. Mogę śmiało i z dumą powiedzieć, że szczęśliwie realizuję się zawodowo. Z wykształcenia jestem pedagogiem, magistrem marketingu; z zamiłowania instruktorem fitness oraz tańca. Kilka lat temu kontuzja uniemożliwiła mi intensywne uprawianie sportu. Zastanawiałam się jak to będzie, kiedy zabraknie go w moim życiu. Jeszcze do wakacji 2015 pracowałam w szkole jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

Były wakacje, lipiec i moja pierwsza wizyta w Studio Figura Lubicz. Po tej wizycie pojawił się pomysł na otwarcie własnego studia. Wówczas wszystko stało się jasne – nie zastanawiałam się czy sobie poradzę, wiedziałam, że mi się uda, musiałam sobie poradzić! Zaczęłam działać. Mijał lipiec … nie mogłam się zdecydować na lokalizację, w mojej okolicy były trzy Studia Figura. W sierpniu okazało się, że mogę w Toruniu na Stawkach otworzyć kolejne studio.  Wystarczyło pięć dni na podjęcie decyzji, znalezienie lokalu, podpisanie umowy w centrali w Poznaniu. Po dwóch miesiącach – 15.października cudowne otwarcie! Przyszły 133 Panie, nie wierzyłam, frekwencja przerosła moje najśmielsze oczekiwania, o było niesamowite. Panie dziękowały mi za to, że jestem, do dzisiaj dziękują, że stworzyłam dla Nich tak wyjątkowe miejsce.

Minęły trzy miesiące, które były bardzo pracowite i dość trudne bo „świąteczne”. Każdy, kto prowadzi własną firmę wie, że początki nie są łatwe – to od nas zależy, czy wykorzystamy swoją szansę, swoje pięć minut. Dzisiaj mogę powiedzieć, jestem tego pewna – że podjęłam właściwą decyzję. Studio Figura to ciekawy, satysfakcjonujący pomysł na życie. Tak jak wspominałam, zawsze robiłam to, co lubię, teraz robię to co lubię i to co kocham. Prowadzę studio dla moich Pań i tutaj czuję się szczęśliwa widząc radość i szczęście odwiedzających nas Pań. To ja pomagam spełniać ich marzenia. Nadal prowadzę zajęcia taneczne dla dzieci – wprowadzam je w magiczny świat i też tutaj daję szansę na realizację marzeń.