fbpx

Biuro karier

  • Studio Figura International rusza z Biurem KARIER !
  • Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, która stworzyła Międzynarodową Strukturę Gabinetów Modelowania Sylwetki w Polsce oraz UK, Grecji, Cyprze, Litwie, USA, Turcji, UAE, Norwegii, Ukrainie, Islandii, Australii. W 2021 roku będziemy obchodzić 15 rocznicę działania firmy. W oparciu o własną produkcję urządzeń, suplementów i kosmetyków zapraszamy Ciebie do rozpoczęcia z nami kariery zawodowej poprzez staż w naszej organizacji.
  • Wiemy, że po ukończeniu studiów niełatwo jest znaleźć pierwszą pracę. Wiemy, też że Twoja przyszłość zależy od tego jak zaczniesz swoją karierę zawodową. Chcemy dać Ci przykład dobrego, uczciwego i bardzo dynamicznego pracodawcy. Mamy dla Ciebie wspaniałą szansę poznania i funkcjonowania firmy oraz kontakt z najbardziej wykwalifikowanymi ludźmi z branży. Zacznij z nami i ucz się od firmy, która jest największą strukturą gabinetów w Polsce. Od pierwszych dni otrzymasz możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju umiejętności. Gwarantujemy szkolenie i możliwość rozwoju, abyś mógł/a dalej iść jedną z wybranych przez Ciebie ścieżek kariery. Dzięki projektom, nad którymi pracujemy, z pewnością znajdziesz dla siebie miejsce do rozwoju.
  • Zdajemy sobie sprawę, że większość praktyk odbywa się bezpłatnie, jednak my chcemy wynagrodzić Twoje zaangażowanie.
  • Jeśli ukończyłeś/aś uczelnię wyższą i poszukujesz stażu na okres przynajmniej 3 miesięcy pełnym wymiarze godzin, proponujemy wynagrodzenie: pierwszy miesiąc 500 PLN netto, drugi 1000 PLN netto, trzeci 1500 PLN netto. Po zakończeniu stażu dla wybranych kandydatów zaproponujemy możliwość podpisania umowy o pracę.
  • Nasz Dział PR i Marketing oraz Kreacji & Social Media zaprasza do współpracy studentów: Marketingu i Zarządzania, PR, Social Media, Dziennikarstwa oraz Grafiki.
  • Wyślij swoją aplikację CV i czekaj na kontakt!
TOP