Cavi Smart – Liposukcja Ultradźwiękowa

/ / O firmie

Urządzenie przeznaczone ściśle do liposukcji ultradźwiękowej.

Niesamowicie małe urządzenie, które posiada ogromną moc sprawczą w procesie redukcji tkanki tłuszczowej. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą prostego panelu. Zmieniając moc głowicy, wyraźnie słyszymy jak wydaje dźwięki.

Liposukcja ultradźwiękowa widocznie redukuje objętość tkanki tłuszczowej poprzez wywoływanie efektu mikromasażu. Oddziałuje na komórki tłuszczowe przy pomocy odpowiedniej częstotliwości fal ultradźwiękowych, niszczymy nabłonek komórek tłuszczowych. Rozbite w ten sposób komórki tłuszczowe, a właściwie kwas tłuszczowy oraz glicerol transportowane są przez układ naczyniowy oraz limfatyczny do wątroby, a tam traktowane są tak samo jak tłuszcz dostarczany organizmowi wraz z pożywieniem. Szeroka możliwość regulacji mocy urządzenia pozwala na precyzyjne dostosowanie parametrów do potrzeb. Zabieg gwarantuje wyszczuplenie i jest całkowicie bezbolesny. Ponadto ujędrnia skórę i jest zupełnie bezinwazyjny.

Przygotowanie klientki do zabiegu odbywa się poprzez nałożenie żelu do ultradźwięków.

Dodatkowymi zaletami tego urządzenia jest to, że jego rozmiary są niewielkie więc łatwo wykonywać zabiegi oraz przechowywać urządzenie, obsługa Cavi Smart jest intuicyjna a design nowoczesny.