Cel: Pogromca Cellulitu

/ / Styl życia

Vacu Shaper to klasyczna bieżnia zamknięta w szczelnej kapsule, dzięki specjalnej neoprenowej kamizelce pracujemy nad partiami od biustu w dół. W kapsule tworzy się silne podciśnienie – spalanie następuje praktycznie natychmiastowo. Na klasycznej bieżni potrzeba nam około 15-20 minut aby rozgrzać mięśnie i co za tym idzie zacząć spalanie. Dzięki selektywnej pracy na bieżni w podciśnieniu mięśnie rozgrzewane są natychmiastowo i spalamy kalorie od 1 minuty treningu.

WAŻNE:

Badania wykazują, że najefektywniejszy trening w podciśnieniu to taki, który symuluje najbardziej naturalny ruch człowieka a więc chód. Czyli w Vacu chodzimy, a nie biegamy!

W walce z cellulitem pomogą nasze dwa topowe produkty:

CO CLEAN:

To naturalny suplement w 100% ziołowy. Specjalnie dobrane zioła w sposób naturalny oczyszczają organizm z pasożytów, zanieczyszczeń, usuną z organizmu uboczne produkty przemiany materii. Go Clean zmniejsza łaknienie na cukier, redukuje wagę, niweluje cellulit.

CO CELLULITE BUSTER:

To silnie skondensowane serum antycellulitowo – ujędrniające. Cztery aktywne składniki skoncentrowane na wszystkie stadia cellulitu, farmaceutyczny skład, skóra idealnie wygładzona, pozbawiona cellulitu, na spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej oraz na odmładzanie skóry.

Jeśli masz dość nierównej walki z Cellulitem i chciała być móc w końcu pochwalić się idealnie gładką skórą to nareszcie możesz powiedzieć stop cellulitowi. My mamy na niego sposób.

  • Zabiegi kosmetyczne jak Body Wrapping z naszym serum antycellulitowym.
  • Odpowiednia dieta obliczona na indywidualną kaloryczność w trzech etapach oraz 33ml wody na każdy kg masy ciała.
  • Specjalne stacje treningowe – 3 razy w tygodniu 30 minut na Vacu Shaper oraz 30 min na Roll Shaper.
  • Skuteczna suplementacja prasowanymi tabletkami ziołowymi, które doskonale oczyszczają organizm Go Clean oraz liquidem Młody Jęczmień