Izabela Wiechcińska – Studio Figura Palędzie

/ / Historie Właścicielek

Witam serdecznie.

Nazywam się Izabela Wiechcińska i jestem właścicielem Studia Figura w Palędziu.

KIM BYŁAM – zajmowałam się domem i wychowywaniem dwójki wspaniałych córeczek.

Pomysł otwarcia firmy narodził się spontanicznie i przypadkiem, ponieważ swojego czasu korzystałam z Vacu i chciałam znaleźć klub aby móc poćwiczyć, coś zrobić dla siebie. Niestety jedyne miejsce gdzie była taka maszyna to siłownia, a ja niestety nie lubię takich miejsc. Od koleżanki dowiedziałam się o firmie Studio Figura, która jest producentem różnych urządzeń modelujących sylwetkę. Nie czekając umówiłam się na spotkanie. Na rozmowie poznałam Izabelle Michalak – właścicielkę Studio Figura, która utwierdziła mnie w przekonaniu jaki jest mój cel życia. Postanowiłam otworzyć swoje Studio – wspaniałe miejsce tylko dla Pań aby bez skrępowania mogły zwierzyć się o swoich marzeniach i celach jakie chcą osiągnąć dla poprawienia swojego samopoczucia i wyglądu. To był i jest nadal mój cel!!

Wcześniej nie miałam styczności z branżą wellness & fitness, co troszeczkę mnie stopowało ale po szkoleniach, które otrzymałam od centrali wiedziałam, że dam radę. Bardzo duże wsparcie otrzymałam również od męża i najbliższej rodziny. Wiem, że bez nich nie dała bym rady

Oczywiście było trochę przeciwności ale dzięki nim czułam się mocniejsza i silniejsza.

Decyzja zapadła i czas ruszyć do kolejnego etapu WIELKIE OTWARCIE STUDIA. To było wydarzenie które będę pamiętać do końca życia. Ciężka praca rodziny, przyjaciół i znajomych oraz całego mojego zespołu, za co wszystkim jestem ogromnie wdzięczna dały wspaniałe rezultaty.

Na otwarciu było ok 120 osób!!!. Powiem szczerze byłam bardzo dumna, że się wszystko udało.

Na otwarciu oczywiście nie zabrakło całego grona z centrali Studio Figura i w tym wyjątkowym dniu otrzymałam od nich duże wsparcie organizacyjne, psychiczne i duchowe – dziękuję.

Cel na dzień dzisiejszy to pomagać innym kobietą oraz pokazać im że Studio Figura to miejsce wyjątkowe i magiczne, gdzie mogą pozbyć się kompleksów, sprawić aby czuły się atrakcyjne i zadbane.

KIM JESTEM DZISIAJ – pełną obaw ale silną kobietą, która wierzy że przy wsparciu najbliższych i dużej determinacji można osiągnąć sukces.

Pozdrawiam

Izabela Wiechcińska

 

Goście na wielkim otwarciu Studio Figura Kobieta ćwicząca na Stair ClimberGoście na otwarciu Studio Figura