fbpx

Wróć do

Strefa Fitness

Lipolaser

Lipolaser to nowoczesna technologia przeznaczona do wykonywania zabiegów wspomagających modelowanie sylwetki. Urządzenie redukuje wielkość komórek tłuszczowych, pomaga usunąć zbędne centymetry oraz cellulit, nie uszkadzając przy tym innych tkanek takich jak nerwy, skóra czy naczynia krwionośne. Lipolaser to zimny laser diodowy, który wykorzystuje promieniowanie czerwone o długości 635 nm/650 nm.

O produkcie

Lipolaser zupełnie bezpiecznie i bezboleśnie redukuje wielkość komórek tłuszczowych. Zaletą tego urządzenia niewątpliwie jest to, że efekty widoczne są niemalże natychmiast, a z każdą kolejną sesją wzrastają. Lipolaser wykorzystuje metodę działania zimnego lasera diodowego, dzięki czemu wpływa na wielkość komórek tłuszczowych. Zawartość tłuszczowa komórki zostaje upłynniona i w naturalny sposób wydalana z naszego organizmu.

Dzięki zastosowaniu dodatkowych padów biostymulujących, w trakcie zabiegu skutecznie pobudzamy przepływ limfy, dzięki czemu emulgacja związków tłuszczowych następuje zdecydowanie szybciej.

Elektrostymulacja pozwala na wzmocnienie mięśni, mobilizację układu odpornościowego i krwionośnego oraz łagodzenie bólu mięśni.

Urządzenie wykorzystuje fale o długości 635 nm/650 nm.

Technologia promieniowania czerwonego o długości 635 nm/650 nm

Redukcję obwodów uzyskujemy dzięki zimnemu laserowi diodowemu o długości 635 nm/650 nm, który stymuluje zmiany właściwości membran komórek tłuszczowych, zmieniając ich przepuszczalność. Układ metaboliczny sam stopniowo wydala tłuszcz w postaci wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu, który wcześniej został wypchnięty przez uszkodzone membrany do przestrzeni międzykomórkowej.

Laser o długości 635/650 nm przenika do warstwy podskórnej i powoduje rozpuszczenie tłuszczu. Subtelność i nie inwazyjność zabiegu laserem niesie szereg zalet w porównaniu z innymi metodami usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Dzięki naszej technologii podczas zabiegu nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Badania kliniczne dowiodły, że redukcja tłuszczu i wygładzenie skóry po zabiegu Lipolaserem jest podobna jak dla zabiegu z zastosowaniem odsysania uwolnionego tłuszczu.

redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej

redukcja cellulitu

widoczne wygładzenie skóry

poprawa procesu metabolicznego

rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu

Czy zabieg daje trwałe efekty?

Możemy spodziewać się trwałego ubytku masy ciała i zmniejszenia obwodów, przy jednoczesnym korzystaniu ze strefy fitness/wellness i przestrzeganiu zbilansowanej diety. Lipolaser świetnie poradzi sobie zwłaszcza w walce z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową.

Jak wygląda zabieg?

Specjalista Studio Figura odpowiednio aplikuje pady emitujące wiązkę lasera, na oczyszczoną skórę. Podczas trwania zabiegu wymagane jest chronienie narządu wzroku przy użyciu specjalnych okularów ochronnych. Zabieg na skórze odczuwamy jako przyjemne, utrzymujące się ciepło.

Jak przygotować się do serii zabiegów z Lipolaserem?

Nie powinno się podczas serii stosować produktów światłouczulających, antybiotyków, sterydów oraz leków rozrzedzających krew.

TOP