Opinie o Studio Figura – zobacz co mówią kobiety

/ / Historie Właścicielek, Opinie klientek

Opinie o Studio Figura – zobacz co mówią kobiety

Wyobraź sobie, jak dobrze byłoby znaleźć się w miejscu, w którym spotkasz życzliwe i uśmiechnięte kobiety, gdzie będziesz mogła się odstresować, zrelaksować i zadbać o siebieStudio Figura jest właśnie takim miejscem – bezpieczną przystanią, stworzoną przez grono wykwalifikowanych kobiet przeznaczoną dla klientek SF.”.

Hanna Małysz, właścicielka Studio Figura w Nowym Targu

 

Figurowe Metamorfozy – przeczytaj co mówią o nas klientki

Na początek wystarczy że uwierzysz, iż z naszą pomocą – pełnym wsparciem dotyczącym ćwiczeń oraz diety – jesteś w stanie osiągnąć naprawdę spektakularne rezultaty!

(…) Na mojej drodze pojawiło się Studio Figura, które pokazało mi, jak skutecznie, zdrowo i przyjemnie zrzucić zbędne kilogramy. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania – niespełna 4 miesiące i… 10kg mniej! Ostrzegam! Studio Figura uzależnia! Na szczęście jest to jedno z tych uzależnień, które przynosi same korzyści – Dla zdrowia, samopoczucia i własnej wartości!:)”

Pani Izabella, Laureatka Wiosennych Metamorfoz w Studio Figura Łódź.

Zapoznaj się z opinią jednej z naszych klientek z Kalisza, aby poczuć atmosferę, która z całą mocą oddaje Ducha wszystkich przemian, jakie dokonują się codziennie, w każdym Studio Figura na terenie kraju oraz całego świata!

„Dziewczyny są bardzo profesjonalne i potrafią stworzyć taką atmosferę, że wychodząc już myślę o następnej wizycie! Uwielbiam tam chodzić! Wychodzę odnowiona, lżejsza i 10 lat młodsza”

Pani Jolanta Pokojewczyk, klientka Studio Figura Kalisz

Warto zaznaczyć, że nie każda wizyta w Studio Figura, kończy się tylko i wyłącznie lepszym samopoczuciem, zadowoleniem z siebie oraz widocznymi efektami! Niejednokrotnie już bywało, że nasze klientki łapały wiatr w żagle i rozpoczynały zupełnie nowy rozdział. Przekonajcie się same!

»Pani Natalio, damy radę!« 25kg w rok. To była najlepsza decyzja w moim życiu, nigdy nie będę żałować ani jednej sekundy spędzonej tutaj! Miałam ogromne wsparcie z każdej strony, pokochałam to miejsce, atmosferę i całą ekipę! Od czerwca 2018 jestem ogniwem cudownego zespołu Studio Figura Bydgoszcz Fordon. Cudowne uczucie – móc dawać siłę do walki innym kobietom! Oferować wsparcie w trudnych chwilach i dopingować, by brały z życia więcej niż myślą, że mogą wziąć!”.

Natalia, Studio Figura Bydgoszcz Fordon

Skuteczne odchudzanie, w ocenie właścicielek Studio Figura!

O opinie na temat funkcjonowania Studio Figura, poprosiliśmy Agnieszkę Jagodę Wiśniewską która swoje Studio prowadzi od grudnia 2017r.

„Już na mojej pierwszej wizycie, pierwszym treningu, byłam zafascynowana tym miejscem, opieką personelu, profesjonalnym sprzętem i wkrótce również kosmetykami tej linii. W pewnym momencie Studio stało się moim azylem, drugim domem. Poznałam mnóstwo kobiet które nie były idealne, ale razem dążyłyśmy do bycia najlepszą wersją samych siebie.”

Agnieszka Jagoda Wiśniewska, Studio Figura w Bydgoszczy

Spójrzcie, co do powiedzenia a propos własnej, kobiecej działalności, ma Nina – która swój lokal otworzyła we wrześniu 2020r.

Jest to miejsce szczególne, stworzone tylko i wyłącznie dla kobiet. Osobiście od 4 lat trenuję na siłowni, gdzie te kobiety muszą odnajdywać się pośród mężczyzn, a niekoniecznie jest to dla nich komfortowe. Stąd też koncept bycia kobietą wśród kobiet, przekonał mnie najbardziej do prowadzenia swojej działalności.”

Nina Wojtowicz, Studio Figura Nowe Miasto Lubawskie

Dodatkowo, o tym jak kompleksową pomoc zapewniamy każdego dnia naszym klientkom, z dumą opowiedzieć może właścicielka własnego Studio Figura – Małgorzata Pawłowska, która swój gabinet otworzyła w lutym 2015r.

Tajemnicą naszego Studio jest kompleksowe podejście do Pań. Ustalamy indywidualny plan – zarówno treningowy jak i zabiegowy. Niektóre z nich pragną pozbyć się zbędnych kilogramów, inne centymetrów bądź cellulitu, jeszcze inne natomiast, śliczne i szczupłe, a przychodzą do nas ponieważ chcą pięknie wyglądać nago. Łącznie w naszym gabinecie, pomogłyśmy Paniom zgubić ponad 6500kg.

Małgorzata Pawłowska, Studio Figura w Lubiczu

I jeszcze Bonus! Zobaczcie wywiad z właścicielkami Studio Figura

Przedstawiamy Wam Monikę! O tym, czy warto prowadzić własny biznes, jakie przynosi korzyści i czy zainteresowanie psychologią może mieć jakieś znaczenie, dowiecie się klikając w poniższe wideo!

Oglądaj

Zobacz, co do powiedzenia o prowadzeniu własnej działalności pod szyldem Studio Figura ma Asia, która swój lokal otworzyła blisko dwa lata temu!

Oglądaj

Otwórz własne Studio! Opinie są jednogłośne!

Nie ma co zwlekać, jeśli zainteresował Cie nasz artykuł i chciałabyś otworzyć swoje własne studio, nie czekaj i napisz do nas już dziś! Pod tym adresem udzielimy Ci wszelkich potrzebnych informacji

Sprawdź

Dziękujemy, że jesteście z nami od tylu wspaniałych lat.

Studio Figura tworzymy my wszystkie: zadowolone z efektów klientki, wspaniałe kobiety – tworzące zgrane zespoły w SF oraz dumne właścicielki, które zrobiły dodatkowy krok naprzód, by robić coś wspólnie, dla siebie i innych kobiet!

Zachęcamy Was także, abyście podzieliły się własnymi, ciepłymi wspomnieniami, związanymi właśnie z Studio Figura. „Zostawcie ślad”🙂

Ściskamy Was mocno!