fbpx

Wróć do

Strefa Fitness

Slimlaser 4D

Slimlaser 4D to urządzenie opierające swoje działanie na zaawansowanej technologii zimnego lasera diodowego. Zastosowanie czterech długości wiązki: 635, 650, 808 i 940 nm pozwala na szybkie pozbycie się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej i zmniejszenie obwodów ciała.

O produkcie

Slimlaser 4D jest urządzeniem kosmetycznym do wykonywania zabiegów wspomagających modelowanie sylwetki. Pomaga usunąć zbędne centymetry oraz cellulit, nie uszkadzając przy tym innych tkanek takich jak nerwy, skóra czy naczynia krwionośne – działa tylko na komórki tłuszczowe. Urządzenie wykorzystuje fale o długości 635/650 nm oraz 808/940 nm, dzięki czemu jeszcze lepiej redukuje tkankę tłuszczową.

1. Długość wiązki 635/650 nm
• przenika do warstwy podskórnej i powoduje rozpuszczenie tłuszczu;
• stymuluje zmiany właściwości membran komórek tłuszczowych, zmieniając ich przepuszczalność, a co za tym idzie, redukując wielkość samych komórek.
2. Długość wiązki 808/940 nm
• ma zdolność do penetracji głębokiej, posiada zwielokrotnione działanie na uwalnianie kwasu tłuszczowego, czyli redukcję tkanki tłuszczowej;
• przyśpiesza krążenie krwi i metabolizmu, a co za tym idzie, poprawia samopoczucie i dotlenia organizm.
Slimlaser 4D wykorzystuje obie długości fali w każdym pojedynczym padzie.Dzięki naszej technologii podczas zabiegu nie ma konieczności stosowania znieczulenia. Badania kliniczne dowiodły, że redukcja tłuszczu i wygładzenie skóry po zabiegu Slimlaserem 4D jest podobna jak dla zabiegu z zastosowaniem odsysania uwolnionego tłuszczu.

Technologia promieniowania czerwonego o długości 635/650 nm

 

Redukcję obwodów uzyskujemy dzięki zimnemu laserowi diodowemu o długości 635 nm/650 nm, który stymuluje zmiany właściwości membran komórek tłuszczowych, zmieniając ich przepuszczalność. Układ metaboliczny sam stopniowo wydala tłuszcz w postaci wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu, który wcześniej został wypchnięty przez uszkodzone membrany do przestrzeni międzykomórkowej.
Laser o długości 635/650 nm przenika do warstwy podskórnej i powoduje rozpuszczenie tłuszczu. Subtelność i nie inwazyjność zabiegu niesie szereg zalet w porównaniu z innymi metodami usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej.

 

 

Technologia promieniowania czerwonego o długości 808/940 nm

 

Laser 808/940 nm emituje podczerwone światło niewidzialne. Posiada zdolność penetracji tkanki do głębokości 30-80 mm. Światło emitowane przez laser jest skutecznie pochłaniane przez komórki tłuszczowe, zwiększając metabolizm tkanki tłuszczowej oraz jej rozkład, co prowadzi do likwidacji cellulitu. Działa także na skórę napinając ją. Ponadto powoduje zwielokrotnione działanie na uwalnianie kwasu tłuszczowego.

redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej

redukcja cellulitu

widoczne wygładzenie skóry

poprawa procesu metabolicznego

rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu

Czy zabieg daje trwałe efekty?

Możemy spodziewać się trwałego ubytku masy ciała i zmniejszenia obwodów, przy jednoczesnym korzystaniu ze strefy fitness/wellness i przestrzeganiu zbilansowanej diety. Slimlaser 4D świetnie poradzi sobie zwłaszcza w walce z miejscowo nagromadzonym, opornym tłuszczem.

 

Jak wygląda zabieg?

Specjalista Studio Figura odpowiednio aplikuje pady emitujące wiązkę lasera na oczyszczoną skórę. Podczas trwania zabiegu wymagane jest chronienie narządu wzroku przy użyciu specjalnych okularów ochronnych. Zabieg na skórze odczuwamy jako przyjemne, utrzymujące się ciepło.

 

Jak przygotować się do serii zabiegów z Slimlaser 4D?

Podczas serii nie powinno się stosować produktów światłouczulających, antybiotyków, sterydów oraz leków rozrzedzających krew.

TOP