Studio Figura Bełchatów – Moja historia

/ / Historie Właścicielek
Właścicielka ze swoimi pracownicami

Moja przygoda ma swój początek  w Piotrkowie Trybunalskim. To moje rodzinne miasto, w którym poznałam światowy koncept Studio Figura i Anię Tworek. Ania zaraziła mnie myślą o posiadaniu własnego, wyjątkowego miejsca stworzonego tylko dla pań.

Zanim opowiem o korzeniach powstania pomysłu, którym było otwarcie partnerskiego gabinetu, opowiem Wam o sobie i o tym, że im więcej stawiamy sobie wyzwań, im więcej schodów pokonujemy, tym bogatsze jest nasze życie, a my jesteśmy silniejsze i łatwiej sięgać nam po marzenia.

Mam 36 lat. Od 2002 roku pracuję jako nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Odkąd pamiętam uwielbiałam dzieci i zawsze chciałam z nimi pracować. Języki obce również były moją pasją. Ukończyłam studia na kierunku „Filologia Germańska”, później zdobyłam tytuł magistra międzynarodowych stosunków gospodarczych, a kilka lat temu ukończyłam filologię angielską. Kocham pracę z dziećmi, aczkolwiek pasji i zainteresowań tysiące… Od zawsze interesował mnie także świat kobiet: wizaż, uroda i moda, zdrowy styl życia, dbanie o sylwetkę … W 2013 roku przyszedł na świat trzeci syn! Dwie poprzednie ciąże z wzorowym przebiegiem, udane naturalne porody, karmienie piersią, dieta matki karmiącej i szybki powrót do figury sprzed ciąży. Trzecia ciąża obarczona była strachem o zdrowie synka. Leki, podwojona częstotliwość wizyt u specjalistów, poród nieudanie wywoływany, w efekcie cesarskie cięcie, a po nim koszmarne bóle głowy, z powodu przyjmowania silnych leków przeciwbólowych przestałam karmić naturalnie. Minęło kilka miesięcy, a ja nie chudłam… Zaczęłam korzystać z drogich zabiegów kosmetycznych, efekt był … na chwilę! Korzystając z usług stomatologicznych często spoglądałam na reklamę studia znajdującego się tuż obok. Hasła pod tytułem: likwidacja cellulitu, redukcja wagi, smukła sylwetka przyciągały jak magnes. NIE WIERZYŁAM! Ale kobieca ciekawość sprawiła, że w lipcu 2015 roku wpadłam tam jak burza ze zdaniem na ustach: „Przyszłam po cud”, właścicielka Ania Tworek, ze spokojem w głosie powiedziała: „To dobrze Pani trafiła”.

I tu zaczyna się moja historia ze Studiem. Tu przekonałam się, że TO działa! Po 5 zabiegach, jeszcze wtedy bez diety, pozbyłam się 2 cm  w obwodzie brzucha, 2 cm w udzie, i wreszcie na stopach znów widziałam niebieskie żyłki! Babskie pogaduchy, od słowa do słowa, moich tysiąc pytań do p. Ani i  w mojej głowie narodził się pomysł. Ja też chcę mieć takie Studio! Też chcę pomagać kobietom realizować ich cele i marzenia o pięknej figurze. Trzy miesiące później pojawiliśmy się z mężem (który, muszę nadmienić, słyszał już tysiące moich pomysłów na własne „coś chcę mieć, tylko dla siebie” i po raz pierwszy bez wahania powiedział „tak”) w siedzibie firmy Studio Figura International,
poznaliśmy założycielkę i matkę konceptu: Izabellę Michalak. Wspaniałe, energetyczne spotkanie, utwierdziło mnie w przekonaniu, że stworzę niepowtarzalne miejsce: STUDIO FIGURA BEŁCHATÓW!

28 STYCZNIA GODZ. 18.00 – wielkie wydarzenie i otwarcie tego cudownego miejsca. Dziękujemy wszystkim Paniom, które uczestniczyły w tym jakże ważnym dla nas dniu. Gratulujemy wspaniałych prezentów, życzymy sukcesów w dążeniu do wytyczonego celu i realizacji Waszych marzeń!

Studio Figura Bełchatów … tu zaczyna się Twoja historia…

Właścicielka:

Marta Nowakowska