Studio Figura Łomianki – Agnieszka Mogut-Łuczak

/ / Historie Właścicielek

Przed otwarciem mojego własnego Studio Figura pracowałam w kadrze zarządzającej i otwierałam dyskonty. Następnie przez 7 lat opiekowałam się domem. Mam czwórkę dzieci, więc miałam dużo zajęć i mało czasu dla siebie.

Pomysł otwarcia Studio Figura zrodził się, ponieważ jestem stylistką paznokci i stylistą rzęs od 5 lat. Jest to moja pasja więc chciałam połączyć to z konceptem Studio Figura. Chciałam stworzyć miejsce, w którym kobiety będą mogły nie tylko stać się piękniejsze poprzez ładne rzęsy, czy zadbane paznokcie. Chciałam aby mogły u mnie zadbać o swoje ciało. Koncept przecież nie służy tylko odchudzaniu. Służymy pomocą również kobietom, które chcą ujędrnić swoje ciało, poprawić koloryt skóry, czy pozbyć się cellulitu. Studio Figura to pewnego rodzaju terapia dla kobiet łącząca ze sobą pomoc w osiąganiu osobistych celów i cudowną uzależniającą atmosferę.

Przedtem obserwowałam Studio Figura na facebooku przez dwa lata zastanawiając się, czy tak, czy nie aż w końcu podjęłam decyzję, że otwieram. Wiem, że jest to rzetelna firma dająca wsparcie wszystkim właścicielkom. Koncept jest bardzo dopracowany, a co ważniejsze działa.

14 czerwca odbyło się wielkie otwarcie. Jak każdej z właścicielek przed otwarciem towarzyszył mi stres i ogromna radość na zmianę. Emocje były ogromne jak i wiele pracy, nie tylko mojej ale i centrali. Centrala bardzo mnie wspierała i dbała, żebym była w 100% przygotowana na otwarcie. Jestem bardzo zadowolona z mojej współpracy z centralą i z działania konceptu. Sprawdziłam to na własnej skórze i jeśli miała bym podejmować tę decyzję jeszcze raz to nie zrobiła bym nic inaczej.