fbpx

Szkolenia

STUDIO FIGURA zaprasza na profesjonalne szkolenia z zakresu:

Kosmetologii – pracujemy na najnowocześniejszych technologiach i możliwościach jakie daje rynek, Nasi trenerzy przeszkolili już mnóstwo gabinetów z takich metod jak masaż Kobido czy pracując na urządzeniach najlepszej klasy np. Liposukcja kawitacyjna, czy fale RF. Aby podwyższać standard obsługi oraz poczucie bezpieczeństwa, każda pracująca osoba w gabinecie powinna być przeszkolona i obyta z najnowszymi technikami.

Marketing i Social Media – każdy biznes Marketingiem stoi, kluczowym jest wiedzieć jak robić go dobrze, z dopasowaniem do klienta, oszczędzając przy tym mnóstwo czasu i pieniędzy. Możliwości jakie teraz daje internet z naciskiem na social media są kluczowe, trzeba tam być, wiedzieć jakie reklamy zrobić i do kogo. Okazuję się, że obecnie jest to najtańsza reklama na rynku, oczywiście jeśli jest robiona dobrze, jak ją robić ? Dowiesz się właśnie na tym szkoleniu.

Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy w swojej dziedzinie wiedzą wszystko i są gotowi przekazać Ci tę wiedzę.

Szkolenie kończy się wydaniem certyfikatu imiennego, potwierdzającego zdobyte umiejętności.

Zapraszamy zarówno naszych partnerów i ich pracowników, a także osoby zainteresowane współpracą z nami, osoby chcące podnieść swoje kompetencje oraz osoby niezwiązane z branżą kosmetologiczną.

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą szkoleniową, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Regulamin Szkoleń

TOP