fbpx

Wróć do

Strefa Fitness

Tulip Thermo Climber

Rewolucyjna technologia treningu na urządzeniu Tulip Thermo Climber opiera się na intensywnej pracy mięśni - treningu na ruchomych schodach w zmiennym środowisku (ciepłym i zimnym), co prowadzi między innymi do szybszego spalania tłuszczu, ujędrnienia i zmniejszenia obwodów ciała.

O produkcie

Trening na ruchomych schodach pomaga wyrzeźbić piękne pośladki, poprawić wydolność i spalić ogromną ilość kalorii. Podczas treningów z ich wykorzystaniem zaangażowanych jest wiele grup mięśniowych, zwłaszcza nogi i pośladki.

Wpływają również na lepszą koordynację ruchową.

 

Gorące lub ciepłe środowisko treningowe uzyskujemy dzięki lampom podczerwonym, a zamiennie zimne lub chłodne środowisko uzyskujemy dzięki opatentowanej technologii wentylatorów chłodzących oraz specjalistycznym dyszom "wyrzucającym" chłodzącą mgiełkę. Dzięki połączeniu aktywności w warunkach otwartej mikrosfery osiągamy spektakularny efekt treningowy: ekstremalne wyszczuplanie, modelowanie całej sylwetki oraz ujędrnienie ud, pośladków i brzucha.

Tulip Thermo Climber posiada 4 programy treningowe, które dobierane są indywidualnie do każdej klientki

Program 1 – wstępna redukcja

Program 2 efektywne spalanie

Program 3 intensywne modelowanie

Program 4 ekstremalne wyszczuplanie

 

Lampy podczerwone i wentylatory chłodzące

Naprzemienne stosowanie ciepła i zimna wywołuje gimnastykę” układu krwionośnego. Zimno wpływa na kurczenie się naczyń krwionośnych, a zastosowane po nim ciepło rozszerza je, zwiększając wydajność układu krążenia. W ten sposób aktywizuje się dostarczanie środków odżywczych i tlenu do tkanek poprzez pobudzone naczynia krwionośne. Ten sam proces skutkuje również oczyszczeniem organizmu z toksyn i pobudzeniem przemiany materii. Ponadto krew dostarczana do miejsc poddanych zabiegowi w fazie zimnej pobiera ciepło z komórek tłuszczowych, co prowadzi między innymi do spalania tłuszczu, ujędrnienia i zmniejszenia obwodów ciała. Po detoksykacji organizmu nasza krew robi się bardziej zasadowa, co spowalnia aktywność wolnych rodników i skutkuje odmłodzeniem całego ciała. Aplikacja kontrastów termicznych stymuluje wszystkie narządy również układ nerwowy.

 

2 pulpity

Urządzenie posiada wygodne rozwiązanie dwóch pulpitów sterujących; jeden na wysokości wzroku klientki (na którym wyświetla się wybrany program treningowy), natomiast drugi (który został umieszczony na kokpicie laminatu) służy operatorowi do obsługi urządzenia.

likwidacja cellulitu

sprężyste i jędrne ciało

wymodelowana sylwetka

zwiększona wydajność organizmu

zwiększona odporność na infekcje

jędrna, idealnie wygładzona skóra

idealnie wyrzeźbiona sylwetka

intensywne spalanie tkanki tłuszczowej

Czym różni się Tulip Thermo Climber od schodów treningowych?

Tulip Thermo Climber to więcej niż schody treningowe - to urządzenie, które wytwarza zmienne warunki do ćwiczeń. Ćwiczenia wykonuje się na ruchomych schodach treningowych, a wybrany program treningowy wyświetlany jest na pulpicie na wysokości wzroku osoby ćwiczącej. Zastosowane wentylatory i dysze chłodzące pracują naprzemiennie z lampami podczerwonymi, dlatego ciało wykonuje ćwiczenia, będąc raz ogrzewanym, a raz chłodzonym. Takie zmienne środowisko zapewnia gimnastykę dla naszego układu krwionośnego oraz stymuluje wszystkie narządy.

 

Jak wygląda trening, jak często trzeba ćwiczyć na Tulip Thermo Climber?

Trening rozpoczyna się od doboru parametrów, Tulip Thermo Climber posiada cztery programy treningowe, które dobierane są indywidualnie dla każdej klientki. Następnie klientka wykonuje ćwiczenia na schodach treningowych, które są wizualizowane na pulpicie urządzenia. Każdy trening powinien trwać od 15 do 30 minut w zależności od stopnia zaawansowania osoby ćwiczącej. Aby osiągnąć pożądane efekty, należy korzystać z urządzenia 2-3 razy w tygodniu, wykonując serie 30 treningów.

 

Dla kogo przeznaczony jest trening na Tulip Thermo Climber?

Trening na tym urządzeniu sprawdzi się u osób, które w szczególności chcą wymodelować dolne partie ciała oraz zredukować tkankę tłuszczową. Urządzenie posiada cztery programy, które dopasowywane są do poziomu zaawansowania klientki, dlatego nawet osoby początkujące oraz te z nadwagą mogą korzystać z tego urządzenia.

TOP