Wizyta Islandii w Polsce

/ / O nas

Jako koncept modelowania sylwetki, Studio Figura odniosło ogromny sukces w Polsce, czas na świat. Całe szczęście cieszymy się ogromnym zainteresowaniem ze strony rynku ogólnoświatowego, i coraz więcej kobiet z różnych Państw chce rozwijać swój biznes u siebie. Poza innymi Państwami, które już znają nasz koncept, przyszedł czas na zupełnie świeży rynek.

Koncept jak Studio Figura to ogromna nowość na rynku Islandzkim. Wcześniej nic podobnego tam nie powstało. Ludzie, którzy tam mieszkają dopiero teraz będą mieć to szczęście i będą mogli poznać prawdziwą moc dbania o sylwetkę w Studio Figura. Tym bardziej jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy dać się poznać kolejnemu kawałkowi świata. Szczęśliwymi bizneswomen są Łotyszki zamieszkujące Islandię: Ilze i Andra. Przyszłe właścicielki i dystrybutorki naszego konceptu na rynek Islandzki nie miały możliwości pojawić się tutaj osobiście, jednak wysłały do nas delegatkę Silgę, która spędziła z nami bardzo miły biznesowy dzień.

Spędzaliśmy czas na rozmowach o koncepcie, opowiadaniu o sprzęcie. Prezentacji naszych produktów zarówno z dziedziny fitness, welness jak i kosmetologii. Silga oglądała materiały, z których będą wykonywane rolki oraz testowała wszystko na własnej skórze. Skorzystała z naszych kosmetyków, smakowała suplementów i ćwiczyła na urządzeniach.  Silga opowiadała nam o tym jak powstał pomysł na otwarcie naszej gałęzi dystrybucyjnej i dlaczego akurat tam. Zaskakujące, jakim ogromnym potencjałem dla takiego biznesu jest Islandzki rynek. Jak się okazuje rynek Islandzki ma ogromny potencjał.

Podczas naszego spotkania zostały omówione szczegóły współpracy, nie mogło też zabraknąć wspólnego wyjazdu na obiad, jako poczęstunek od firmy. Łotyszki będą otwierały  Studio Figura na Islandii w pełnym koncepcie, nie tylko znajdą się tam nasze Roll Shapery ale także Vacu Shaper, Swan Shaper i Limfodrenaż.

Już nie możemy się doczekać, aż Studio Figura na Islandii zacznie pękać w szwach i rosnąć a klientki gubić kilogramy.

Rozmowy biznesowe dotyczące rozwoju Studio Figura na Islandii