fbpx

Wróć do

Strefa Fitness

Cavi Smart

Cavi Smart to urządzenie do liposukcji kawitacyjnej (ultradźwiękowej) o niewielkich rozmiarach i nowoczesnym designie. Zabieg z Cavi Smart widocznie redukuje objętość tkanki tłuszczowej dzięki wywoływaniu efektu mikromasażu.

O produkcie

Dodatkową zaletą urządzenia są jego niewielkie rozmiary, dzięki czemu wykonywanie zabiegów jest bardziej komfortowe, a przechowywanie łatwiejsze.

Głowica do liposukcji ultradźwiękowej

Liposukcja ultradźwiękowa oddziałuje na komórki tłuszczowe przy pomocy odpowiedniej częstotliwości fal ultradźwiękowych, niszcząc nabłonek komórek tłuszczowych. Rozbite w ten sposób komórki tłuszczowe, a właściwie kwas tłuszczowy oraz glicerol, transportowane są przez układ naczyniowy oraz limfatyczny do wątroby, a tam traktowane są tak samo, jak tłuszcz dostarczany organizmowi wraz z pożywieniem. Zabieg przyczynia się do poprawy ukrwienia, zapewniając komórkom zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Szeroka możliwość regulacji mocy urządzenia pozwala na precyzyjne dostosowanie parametrów urządzenia do potrzeb.

redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

modelowanie sylwetki

efekty widoczne już po 1 zabiegu

wygładzenie skóry

Jakie są zalecenia po zabiegu liposukcji kawitacyjnej?

Dla wzmocnienia efektu liposukcji kawitacyjnej zaleca się wykonanie bezpośrednio po zabiegu drenażu limfatycznego lub treningu na Roll Shaper, w celu pobudzenia układu limfatycznego do bardziej efektywnego procesu usuwania toksyn, powstałych w procesie rozpadu komórek tłuszczowych. Przez co najmniej kilka dni po zabiegu należy zwiększyć przyjmowanie płynów
o około 1-1,5 l dziennie. Zapewni to prawidłowe oczyszczanie organizmu z rozbitych komórek tłuszczowych i powstających w tym procesie toksyn. W trakcie serii zabiegów zaleca się stosowanie niskotłuszczowej diety, najlepiej takiej o ujemnym bilansie energetycznym. Stosowanie się do zaleceń dietetycznych ułatwia wydalenie komórek tłuszczowych z organizmu i zmniejsza obciążenie wątroby.

 

Jak często należy wykonywać zabieg liposukcji kawitacyjnej? W jakich seriach?

Liposukcja kawitacyjna przynosi najlepszy efekt przy regularnym wykonywaniu. Rekomendowana częstotliwość to jeden raz, maksymalnie dwa razy w tygodniu, ale z zachowaniem co najmniej 2 dni odstępu między zabiegami. Zaleca się wykonywać w serii 8-12 zabiegów, jest to zależne od ilości tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegowym. Po zakończonej serii warto wykonać zabieg przypominający, co najmniej raz w miesiącu.

 

Jak przygotować się do zabiegu liposukcji kawitacyjnej?

Głównym zaleceniem jest zwiększenie spożycia wody. Najlepiej na około tydzień przed zabiegiem wypijać o 1-1,5 litra wody więcej niż dotychczas. Poprawi to nawodnienie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu proces jej rozbijania przebiegnie o wiele sprawniej.

 

Z jakim zabiegiem kosmetologicznym warto łączyć liposukcję kawitacyjną?

Zaleca się, aby łączyć liposukcję kawitacyjną z endomasażem. W pierwszej kolejności wykonujemy liposukcję na konkretną partię zabiegową, a następnie endomasaż na całe ciało. Liposukcja prowadzi do uszkodzenia i rozpadu komórek tłuszczowych, a wykonanie w następnej kolejności endomasażu spowoduje mechaniczne przemieszczenie rozbitych komórek tłuszczowych, co sprzyja ich wydalaniu z organizmu oraz pobudzony zostanie układ limfatyczny, co przyspieszy wydalenie z organizmu produktów rozpadu komórek tłuszczowych.

TOP