Podnieś swoje kompetencje
ze Studio Figura

Szukasz okazji do rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności? Weź udział w profesjonalnych szkoleniach prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, którzy są gotowi nauczyć Cię, jak prowadzić biznes w branży beauty, by osiągnąć sukces.

Dostępne szkolenia

Studio Figura Szkolenia Kosmetologia

Kosmetologia

Kinesiotaping, masaż Kobido czy liposukcja kawitacyjna – nasi trenerzy przeszkolili już setki naszych partnerów, jak w bezpieczny i skuteczny sposób korzystać z najnowocześniejszych metod modelowania i upiększania sylwetki. Tobie również mogą pomóc. Zapisz się na szkolenie, zdobądź nową wiedzę i poszerz ofertę swojego gabinetu.

Studio Figura Szkolenia Marketing

Marketing

Marketing jest kluczowym elementem sukcesu każdej firmy i warto wiedzieć, jak robić go dobrze. Nasi eksperci wytłumaczą Ci, jak dopasować go do docelowych odbiorców i dlaczego musisz być w social mediach, jeśli chcesz zdobyć nowych klientów. Dołącz do szkolenia, poznaj tajniki skutecznego marketingu i obserwuj wzrost swojej firmy.

Posiadamy Certyfikat Jakości
TGLS Quality Alliance

Certyfikat TGLS Quality Alliance to znak jakości dla instytucji szkoleniowych. Jest potwierdzeniem, że działamy zgodnie z procedurami i normami przyjętymi w branży, a także oferujemy najwyższą jakość usług. Dzięki certyfikatowi możemy pozyskać dofinansowanie ze środków publicznych na szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników! W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, skontaktuj się z nami pod numerem: +48 577 599 007.

Certyfikat Jakości