fbpx

ZESPÓŁ STUDIO FIGURA INTERNATIONAL

Izabella Michalak

Prezes Studio Figura International

Dział Administracyjny

Dorota Litwicka-Powaga

Dyrektor administracyjny

Magdalena Ostrowska

HR Manager

Jędrzej Stejakowski

Manager działu prawnego

Marta Pawłowska

Specjalista ds. administracyjno prawnych

Mateusz Stachowski

Manager kontroli jakości i optymalizacji procesów produkcji

Paulina Poznańska

Specjalista ds. Prowadzenia Fundacji

Dział handlowy

Aneta Wolczyńska

Dyrektor handlowy

Dominika Stańczak

Specjalista ds. otwarć nowych gabinetów

Paulina Grzybek

Specjalista ds. otwarć nowych gabinetów

Dział międzynarodowy

Izabela Kubiak

Marketing Specialist

Marcin Hoffmann

Marketing and Sales Specialist

Magdalena Skibińska

Customer Service Specialist

Anna Serwatkiewicz

Customer Service Specialist

Dział kreacji i marketingu

Natalia Janiak

Dyrektor Działu Marketingu

Dawid Antosz

Manager Działu Social Media

Apolonia Mruczkowska

Starszy Grafik

Filip Różalski

Grafik/Web designer

Adrianna Zwolińska

Grafik/Fotograf

Aleksandra Kościukiewicz

Grafik

Andrzej Rygoł

Architekt Wnętrz

Mateusz Wiemann

Fullstack Web Developer

Aneta Mierzejewska

Montaż wideo

Gabriela Niedziałkowska

Architekt Wnętrz

Piotr Konkiewicz

Montaż video

Robert Sidorowicz

Specjalista ds. Social Media

Adrian Geniusz

Stażysta - Copywriter

Jędrzej Kaźmierczak

Specjalista ds. Social Media

Centrum obsługi klienta

Emilia Sobczak

Business Development Specialist

Klaudia Kwiatecka

Business Development Specialist

Ilona Czubanowska

Business Development Specialist

Aleksandra Kopaniarz

Business Development Specialist

Ewelina Wachowiak

Business Development Specialist

Dział kosmetologii

Aleksandra Śliwińska

Manager Działu Kosmetologii i Szkoleń

Małgorzata Mojska

Specjalista ds. kosmetologii oraz szkoleń

Nicole Leporowska

Specjalista ds. kosmetologii oraz szkoleń

Monika Mikołajczak

Specjalista ds. kosmetologii oraz szkoleń

Dział księgowości

Magdalena Tomaszewska

Dyrektor Finansowy

Marta Schlender-Czajkowska

Specjalista ds. rozliczeń

Katarzyna Fertyk

Pracownik administracyjno-księgowy

Marzena Szulc

Pracownik administracyjno-księgowy

Dział logistyki

Karolina Marciniak

Manager Produkcji

Julia Łyga

Koordynator dostawy

Patryk Hopcia

Technik elektronik

Marek Nowak

Pracownik magazynu ds. zaopatrzenia

Dział serwisu

Małgorzata Simińska

Manager Działu Serwisu

Arkadiusz Kopeć

specjalista ds. przygotowań i serwisu urządzeń

Kakha Khutsishvili

Specjalista ds przygotowania i budowy urządzeń

Łukasz Krygier

Monter elektronik

Marek Stanek

Serwisant

Szymon Gorzelany

Technik serwisant

Paweł Napierała

Technik serwisant

Wojciech Gawroński

Elektromechanik

Dział zamówień

Wiesia Zajma

Specjalista ds. Gospodarczo-logistycznych

Marta Krajewska

Pracownik ds. wysyłki i zamówień

Barbara Bijas

Pracownik ds. wysyłki i zamówień
TOP