fbpx

ZESPÓŁ STUDIO FIGURA INTERNATIONAL

Izabella Michalak

Prezes Studio Figura International

Dział Administracyjny

Dorota Litwicka-Powaga

Asystent Prezesa

Justyna Cienka

Menedżer działu prawnego

Joanna Paulus

Analityk finansowy

Dział międzynarodowy

Agnieszka Sieradzka

International Client Support

Adrianna Dybczyńska

International Brand Development

Agata Latanowicz

International Marketing Specialist

Dział Grafiki i Kreacji

Natalia Janiak

Manager Działu PR

Adam Nowak

Specjalista ds. Marketingu

Anna Bajerska

Team Leader Działu Kreacji, Specjalista ds. Contentu Kreatywnego i Marketingu

Apolonia Mruczkowska

Grafik

Andrzej Rygoł

Architekt Wnętrz

Dział handlowy

Aneta Malińska

Dyrektor handlowy

Paulina Grzybek

Specjalista ds. otwarć nowych gabinetów

Dominika Stańczak

Specjalista ds. otwarć nowych gabinetów

Centrum obsługi klienta

Emilia Sobczak

Business Development Specialist

Aleksandra Kopaniarz

Business Development Specialist

Marta Jakubczak

Business Development Specialist

Ewelina Wachowiak

Business Development Specialist

Małgorzata Buchkovska

Business Development Specialist

Dział kosmetologii

Renata Mańka

Specjalista ds. kosmetologii i szkoleń

Ilona Siwek

Menedżer ds. Nowych Technologii Kosmetologicznych

Aleksandra Śliwińska

Specjalista ds. kosmetologii i szkoleń

Magdalena Dziewierska

Specjalista ds. dietetyki oraz szkoleń

Małgorzata Mojska

Specjalista ds. kosmetologii oraz szkoleń

Dział księgowości

Magdalena Tomaszewska

Pracownik administracyjno-księgowy

Katarzyna Błaszkiewicz

Pracownik administracyjno-księgowy

Violetta Buszka

Pracownik administracyjno-księgowy

Marta Czajkowska-Schlender

Pracownik administracyjno-księgowy

Dział logistyki

Bogdan Janik

Dział Techniczno - Logistyczny

Natalia Widulińska

Dział logistyki

Małgorzata Ficoń

Koordynator ds logistyki i dostaw

Mariusz Kulmaczewski

Koordynator ds logistyki i systemów serwisowych

Marcin Kwitowski

Specjalista ds przygotowania i serwisu urządzeń

Marcin Poprawa

Specjalista ds przygotowania i budowy urządzeń

Dział serwisu

Karolina Marciniak

Kierownik serwisu

Tomasz Żentkowski

Serwisant

Przemysław Warzybok

Technik-elektronik

Mateusz Zarzyński

Serwisant

Marek Mączyński

Serwisant

Sebastian Białecki

Technik-elektronik

Kakha Khutsishvili

Specjalista ds przygotowania i budowy urządzeń

Arkadiusz Kopeć

Specjalista ds przygotowania i serwisu urządzeń

Dawid Łoziak

Pomocnik technika serwisanta do przyuczenia

Kamil Broda

Monter

Łukasz Krygier

Monter elektronik

Mariusz Głodowski

Mechatronik

Mikołaj Brodziszewski

Technik serwisant

Patryk Rozumek

Specjalista-serwisant

Marek Stanek

Serwisant

Wojciech Gawroński

Elektromechanik

Dział zamówień

Marta Krajewska

Specjalista ds. wysyłek zamówień

Justyna Stasińska

Specjalista ds. wysyłek zamówień
TOP