fbpx

ZESPÓŁ STUDIO FIGURA INTERNATIONAL

Izabella Michalak

Prezes Studio Figura International

Dział Administracyjny

Dorota Litwicka-Powaga

Dyrektor administracyjny

Karolina Juma

Specjalista ds. nieruchomości własnych i floty samochodowej

Jędrzej Stejakowski

Specjalista ds. prawnych

Marta Pawłowska

Specjalista ds. administracyjno prawnych

Dorota Piątek

Specjalista ds. HR

Mateusz Stachowski

manager kontroli jakości i optymalizacji procesów produkcji

Dział handlowy

Aneta Wolczyńska

Dyrektor handlowy

Dominika Stańczak

Specjalista ds. otwarć nowych gabinetów

Monika Kowalewska

Specjalista ds. otwarć nowych gabinetów

Dział międzynarodowy

Aleksandra Kamasa

Marketing and Customer Service Specialist

Michał Mroczkowski

International Department Manager

Marta Witkowska

Junior International Marketing Specialist

Dział Grafiki i Kreacji

Natalia Janiak

Dyrektor Działu Marketingu

Adam Nowak

Specjalista ds. Marketingu

Andrzej Rygoł

Architekt Wnętrz

Apolonia Mruczkowska

Grafik

Dawid Antosz

Specjalista ds. Social Media

Aneta Mierzejewska

Montaż video

Marcin Gut

Specjalista ds. SEO i Copywritingu

Gabriela Niedziałkowska

Stażystka - Architekt Wnętrz

Adrianna Zwolińska

Stażystka - Młodszy Grafik

Aleksandra Kościukiewicz

Stażystka - Młodszy Grafik

Mateusz Wiemann

Stażysta - Programista

Centrum obsługi klienta

Emilia Sobczak

Business Development Specialist

Ilona Czubanowska

Business Development Specialist

Aleksandra Kopaniarz

Business Development Specialist

Ewelina Wachowiak

Business Development Specialist

Anna Wyzuj

Business Development Specialist

Klaudia Kwiatecka

Business Development Specialist

Dział kosmetologii

Aleksandra Śliwińska

Specjalista ds. kosmetologii i szkoleń

Małgorzata Mojska

Specjalista ds. kosmetologii oraz szkoleń

Julia Korytowska

Dietetyk

Dział księgowości

Magdalena Tomaszewska

Pracownik administracyjno-księgowy

Patrycja Wodnicka

Pracownik administracyjno-księgowy

Marta Czajkowska-Schlender

Pracownik administracyjno-księgowy

Katarzyna Fertyk

Pracownik administracyjno-księgowy

Dział logistyki

Karolina Marciniak

Menager Produkcji

Marcin Poprawa

Specjalista ds przygotowania i budowy urządzeń

Natalia Widulinska

Koordynator systemów produkcyjnych i zamówień

Marcin Kwitowski

Specjalista ds przygotowania i serwisu urządzeń

Julia Łyga

Koordynator dostawy

Dział serwisu

Arkadiusz Kopeć

Kierownik serwisu

Tomasz Żentkowski

Serwisant

Kakha Khutsishvili

Specjalista ds przygotowania i budowy urządzeń

Sebastian Białecki

Technik-elektronik

Dawid Łoziak

Pomocnik technika serwisanta do przyuczenia

Mariusz Głodowski

Mechatronik

Łukasz Krygier

Monter elektronik

Marek Stanek

Serwisant

Mikołaj Stachowiak

Technik elektronik

Patryk Hopcia

Technik elektronik

Szymon Gorzelany

Technik serwisant

Wojciech Gawroński

Elektromechanik

Dział zamówień

Wiesia Zajma

Specjalista ds. Gospodarczo-logistycznych

Agnieszka Borowiak

Specjalista ds. wysyłek zamówień

Marta Krajewska

Specjalista ds. wysyłek zamówień
TOP