Data: wtorek, 10 listopada 2020

Thumbnail Post Image

Wielki Finał Gali Metamorfoz 2020 już za nami, ale emocje nadal nie opadły!

W miniony weekend odbył się finał konkursu Metamorfozy 2020, który zdecydowanie PRZEJDZIE DO HISTORII. W tym roku jego formuła ze względu na okoliczności musiała być zupełnie inna niż dotychczas!
Było to coś tak wyjątkowego, w obecnych czasach; z narzuconymi obostrzeniami i brakiem motywacji. NIE PODDALIŚMY SIĘ jednak i nasze coroczne wydarzenie odbyło się w formule TRANSMISJI NA ŻYWO! Akademia odbyła się w piątek (6.listopada) i było to SZKOLENIE dla właścicielek gabinetów Studio Figura w całej Polsce.
W sobotę (7.listopada) Galę Metamorfoz poprowadziła niezawodna Aleksandra Kostka z Telewizji Polskiej, wraz z naszym dyrektorem ds. marketingu Natalią Janiak. Przedstawiły Wam 11 FINALISTEK KONKURSU – kobiety, którym udało się osiągnąć SPEKTAKULARNE WYNIKI utraty wagi. Każda z nich zasługuje na gigantyczne brawa za ich odwagę i rzetelne podejście do ciężkiej pracy!
Wszystkie finalistki konkursu otrzymały nagrody za trud, jaki włożyły w swoją metamorfozę. Ufundowaliśmy także dwie główne nagrody – WAKACJE MARZEŃ dla dwojga o wartości 10.000zł!!!
Dlaczego dwie zwyciężczynie? Jedna nagroda zostanie przyznana za największą ilość zgubionych kilogramów, a druga za utratę najwyższego procentu masy ciała. ,,Osobie ważącej sto kilogramów łatwiej zrzucić pierwszych 10 niż osobie, która waży 70. Dlatego uznaliśmy, że oprócz liczby kilogramów będziemy brać pod uwagę procentowy ubytek masy ciała.’’ uzasadnia decyzję firmy prezes Izabella Michalak. Nagrody otrzymują również właścicielki gabinetów, z których pochodzą zwyciężczynie; 10.000zł na rozwój studio lub -50% na dowolne urządzenie do gabinetu.

A OTO DWIE LAUREATKI 1 MIEJSCA!

Sylwia Bartnik ze Studio Figura Radomsko – osiągnęła największy PROCENTOWY ubytek masy ciała – 39,45%. Jej waga początkowa wynosiła 106,2 kg, schudła 41,9 kg, a jej waga końcowa wyniosła 64,3kg! Spektakularny wynik, jednak należy dodać, że Sylwia jest z nami nieco dłużej niż czas trwania konkursu (luty-październik), bowiem przechodzi swoją metamorfozę od grudnia 2019 roku i schudła z nami już 67,3 kg!!! Obecnie waży mniej niż łącznie zrzuciła kilogramów! Coś niesamowitego.

Iwona Kantor ze Studio Figura Kraków Zwierzyniec – osiągnęła największy KILOGRAMOWY spadek masy ciała – 45,8kg. Waga początkowa wynosiła 118,6kg, procentowy ubytek masy ciała to 38,61%, a waga końcowa wynosi 72,8 kg! Pani Iwona również jest z nami nieco dłużej niż trwa konkurs, bowiem od października 2019 i przez niemal równy rok zgubiła u nas już 58,2kg! Niesamowita siła i samozaparcie!

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE i zapraszamy do zgłaszania się do gabinetów w Twojej okolicy – kolejna edycja Metamorfozy 2021 startuje już w lutym! Zgłoś się, a być może to właśnie TY STANIESZ NA PODIUM, aby odebrać voucher na WAKACJE MARZEŃ NA KWOTĘ 10.000ZŁ!!!