fbpx

Wróć do

Strefa Fitness

HIFU

HIFU to niechirurgiczny lifting twarzy, wykorzystujący ultradźwięki, czyli bezpieczną falę akustyczną. Zaletą zabiegu jest to, że nie uszkadza zewnętrznej warstwy skóry. Dzięki temu nie ma konieczności rekonwalescencji i można szybko wrócić do swoich obowiązków. Miejsca zabiegowe to nie tylko twarz, ale również podbródek, okolice szyi i dekoltu oraz ciało. Modelowanie jest wyjątkowo precyzyjne, a odmłodzenie – spektakularne.
W ofercie mamy także wersję HIFU+LipoHIFU, czyli połączenie dwóch nowoczesnych zabiegów: HIFU (ujędrnienie, lifting, redukcja zmarszczek) oraz LipoHIFU (trwała redukcja komórek tłuszczowych oraz obwodów).

O produkcie

HIFU to wysoko energetyczne, skoncentrowane strumienie ultradźwięków powodujące rozgrzewanie tkanki i drganie komórek, co pobudza je do wytwarzania kolagenu. Zabieg zauważalnie usuwa wiotkość skóry i inne oznaki starzenia się lub przynajmniej je redukuje.
Technologia w naturalny sposób stymuluje skórę, a rezultaty są zauważalne w bardzo krótkim czasie. Już jeden zabieg widocznie ją wygładza oraz ujędrnienia, a docelowy efekt uzyskujemy po około 2 miesiącach. Zabieg jest praktycznie bezbolesny.
Zabiegi HIFU+LipoHIFU znacząco redukują tkankę tłuszczową, a skóra ciała staje się napięta oraz następuje poprawa jej jędrność, co przynosi imponujące, a zarazem widoczne i trwałe rezultaty.
Dodatkowa skoncentrowana energia ultradźwięków inicjuje naturalną produkcję nowego kolagenu oraz wzmaga procesy regeneracji i przebudowy tkanek.
Zabieg daje możliwość jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz liftingu skóry w ramach jednego zabiegu.
Urządzenie w zależności od modelu składa się z 2 głowic:
• Głowica HIFU do twarzy i ciała - nieinwazyjny lifting skóry
• Głowica LipoHIFU do ciała - bezbolesna, trwała redukcja komórek tłuszczowych oraz efekt odmłodzenia

Głowica HIFU do twarzy i ciała

HIFU to wysoko energetyczne, skoncentrowane strumienie ultradźwięków powodujące rozgrzewanie tkanki i drganie komórek, co pobudza je do wytwarzania kolagenu. Już jeden zabieg widocznie wygładza oraz ujędrnienia skórę, a docelowy efekt uzyskujemy po około 2 miesiącach. Zabieg jest praktycznie bezbolesny

.

Głowica LipoHIFU do ciała

Wnikające w ciało skupione ultradźwięki redukują tkankę tłuszczową oraz ujędrniają skórę. Zabieg LipoHIFU dociera bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, dzięki czemu nie uszkadza skóry oraz tkanek ją otaczających. Jednocześnie z redukcją komórek tłuszczowych następuje pobudzenie produkcji kolagenu, co wyraźnie poprawia wygląd, jędrność i napięcie skóry. Duża głowica znacznie skraca czas zabiegu.

znaczna redukcja zmarszczek wokół ust, oczu, na szyi i czole

konturowanie twarzy

redukcja podwójnego podbródka

uwydatnienie linii żuchwy, podniesienie policzków

uniesienie brwi

napięcie i ujędrnienie skóry w miejscu zabiegowym

konturowanie i ujędrnienie ud i pośladków

lifting wiotkiej skóry po przebytej ciąży lub utracie masy ciała

redukcja tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha, talii oraz ud

zwiększenie napięcia skóry na ramionach - „pelikany"

Jaka jest różnica między zabiegiem HIFU, a LipoHIFU?

Zabieg HIFU może być wykonany na 3 głębokościach skóry, dzięki czemu wpływa na poprawę kondycji skóry, ujędrnienie i zmniejszenie zmarszczek. Natomiast zabieg LipoHIFU wykonywany jest na tkance tłuszczowej, a co za tym idzie na większych głębokościach, działając tym samym na redukcję tkanki tłuszczowej.

 

Jakie są główne zalety zabiegu HIFU/LipoHIFU?

Zabieg HIFU wykorzystuje wysokoenergetyczne, skoncentrowane strumienie ultradźwięków, przez co jest zupełnie nieinwazyjny. Nie ma konieczności przebywania w warunkach klinicznych po zabiegu, nie występują komplikacje i nie ma ryzyka powikłań. Co więcej, zabieg w żadnym stopniu nie narusza ciągłości naskórka, cała przebudowa skóry ma miejsce w jej głębszych warstwach, przez co po zabiegu można od razu wrócić do codziennych czynności.

 

Na jakich partiach ciała można wykonać zabieg HIFU?

Zabieg HIFU można wykonać na partiach, gdzie chcemy ujędrnić skórę i poprawić jej elastyczność m.in.: twarz, szyja, ale również na ciele gdzie skóra wymaga liftingu np.: na brzuchu czy ramionach. Ponadto HIFU może być również wykonane w celu miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej czyli tam gdzie mamy jej nadmiar np.: boczki czy uda.

 

Jakie są zalecenia po wykonaniu zabiegu HIFU/LipoHIFU?

Po zabiegu HIFU należy dbać o szczególne nawilżenie skóry przynajmniej przez 2 tygodnie po zabiegu. Zalecamy stosowanie kremów kolagenowych dzień/noc na twarz, szyję, dekolt lub serum Go Shape w przypadku zabiegu na ciało. Przynajmniej przez 2 tygodnie po zabiegu nie należy korzystać z sauny i solarium oraz nie wystawiać miejsc objętych zabiegiem na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie stosować peelingów i innych metod złuszczania naskórka przez 7 dni po zabiegu.

TOP