fbpx

Wróć do

Strefa Fitness

Ice Tech

Kriolipoliza Ice Tech polega na zamrażaniu wybranych komórek tłuszczowych z różnych części ciała. To bezpieczny zabieg modelujący oraz wyszczuplający sylwetkę. Komórki tłuszczowe silnie reagują na niską temperaturę i pod wpływem zabiegu, rozpadają się na mniejsze elementy, aby w efekcie trwale zniknąć z organizmu. Prowadzi to do zmniejszenia objętości wybranych partii ciała.

O produkcie

Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury. Komora głowicy jest w całości wypełniona tworzywem chłodzącym (360°), co skutkuje równomiernym i dokładnym zamrożeniem całego fałdu skórnego. Wynikiem wykonanego zabiegu jest całkowita redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu wykonywania zabiegu.
Urządzenie posiada dodatkowo system samoczyszczenia głowic, wymienne nakładki w różnych rozmiarach (9 sztuk), które umożliwiają dobór wielkości głowicy do fałdu skórnego oraz przycisk bezpieczeństwa dla Klientki.

Głowice do kriolipolizy

• głowica do ciała
• głowica do podbródka

Na skutek mrożenia tkanki tłuszczowej lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny, a w dalszej kolejności usuwane z organizmu poprzez naturalne procesy fizjologiczne. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę, dlatego kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy.

 

Innowacyjną zaletą urządzenia jest wywołanie szoku termicznego, który polega na celowym ogrzaniu miejsca zabiegowego przez 3- 5min, a następnie ustawienie niskiej temperatury. Takie zastosowanie ma na celu zwiększenie wrażliwości komórek tłuszczowych na działanie zimna.

 

redukcja drugiego podbródka

trwała redukcja tkanki tłuszczowej

wyszczuplenie ciała

spadek masy ciała

poprawa napięcia skóry

Jaka jest reakcja skóry po przeprowadzonym zabiegu kriolipolizy?

Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, umożliwia wykonywanie normalnych czynności, takich jak praca lub sport. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, może to trwać od kilku minut maksymalnie do kilku dni. Mogą również powstać miejscowe siniaki lub krwiaki, które ustępują w ciągu maksymalnie kilku tygodni. Niektóre klientki mogą czuć nadwrażliwość w miejscu zabiegowym, jednak ustępuje to w ciągu jednego do 2 tygodni.

 

Jak zabieg kriolipolizy wpływa na komórki tłuszczowe?

Kiedy komórki tłuszczowe są poddane precyzyjnemu chłodzeniu, uruchamiają proces naturalnego usuwania, który stopniowo zmniejsza grubość warstwy tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe zostaną usunięte w naturalnym procesie metabolizmu organizmu.

 

Jakie są odczucia podczas zabiegu kriolipolizy?

Przez pierwsze 3 do 5 minut odczuwane jest ciepło, a następnie obszar zabiegowy będzie stopniowo schładzany. Na samym początku zabiegu można odczuwać niewielki dyskomfort, gdy głowica będzie intensywnie zasysała tkankę tłuszczową, ale po chwili dyskomfort znika.

 

Jakie są zalecenia po zabiegu kriolipolizy?

Po pierwsze należy zwiększyć ilość przyjmowanych płynów o ok. 1- 1,5L oraz stosować lekkostrawną dietę i set oczyszczający Go Clean Pro. Należy również dbać o szczególne nawilżenie skóry przynajmniej przez 2 tygodnie po zabiegu. Zalecamy stosowanie kremów kolagenowych dzień/noc na podbródek lub serum Go Shape w przypadku zabiegu na ciało. Ponadto przynajmniej przez 2-3 tygodnie po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium oraz nie wystawiać miejsc objętych zabiegiem na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

TOP