Data: wtorek, 9 lutego 2021

Thumbnail Post Image

Nowe Studio Figura w Tychach!

Do pomarańczowej „sieci” ogarniającej Polskę (oraz coraz większą liczbę krajów całego świata), dołączyła niedawno nasza wspaniała Barbara Dziedzic, ze swoim nowo otwartym gabinetem Studio Figura Tychy. Co skłoniło ją do otwarcia własnego Studio? Za co pokochała koncept pracy na rzecz kobiet? Czy macierzyństwo można połączyć z prowadzeniem własnej działalności? O tym przekonamy się za chwilę! Zapraszamy na prezentację!

Studio kobiet – zawsze jest czas na zmianę!

Na początku swojej przygody, dzisiejsza bizneswoman pracowała jako księgowa; otwarcie własnej firmy nie stanowiło więc dla naszej bohaterki szczególnego wyzwania. Skąd jednak wziął się pomysł na zmianę? Skąd idea własnego gabinetu pod szyldem SF? Otóż, Barbara z dumą przyznaje że jest matką dwójki Synów: Cezarego i Wojtusia. Po ciąży jednak, jak sama wspomina:
moje ciało pozostawiało wiele do życzenia, dlatego w pewnym momencie postawiłam także na siebie!”’
Zaczęło się od regularnych wizyt w Studio Figura, gdzie pod czujnym okiem wykwalifikowanego personelu, ciało naszej bohaterki zaczynało jawić się jako te wymarzone – kilogramy zaczęły ubywać, rozstępy zanikać a sylwetka powracała do stanu sprzed ciąży. Jak wspomina właścicielka Studio Figura Tychy:
 Od zawsze uwielbiałam pracę z ludźmi, chciałam robić coś dla siebie i innych. Kiedy poznałam Studio Figura, rozkochałam się w tym miejscu, w całym koncepcie SF. Wiedziałam że jest to miejsce którego szukałam. Podjęłam decyzje o otwarciu własnego gabinetu i w końcu mogę robić coś dla siebie – pracować na swoim – jednocześnie działając na rzecz kobiet!”

Miejsce Nr#1 wśród gabinetów fitness/wellness w Tychach

Od samego początku prowadzenia własnej działalności, Basia stawia na wszelkie kroki mające na celu zachęcić kobiety do przejścia własnej metamorfozy. Utworzenie wysoce wykwalifikowanego personelu, w oparciu o sprawdzoną metodę know-how, stanowi element kluczowy jej skutecznego biznesplanu, dzięki któremu jej Studio w Tychach, stanowić będzie gabinet Nr#1 w modelowaniu sylwetki. Połączenie właściwej diety z odpowiednimi ćwiczeniami, to sedno wszelkich starań o piękną figurę i zdrowe ciało. Dlatego z każdą klientką przeprowadzana jest indywidualna konsultacja, w której omówione zostaną szczegółowe plany treningowe (związane z użyciem nowatorskich urządzeń dostępnych tylko w Studio Figura), a także wprowadzenie zbilansowanej, zdrowej diety. Dodatkowo każdy z gabinetów SF, dysponuje naturalnymi suplementami diety, z zakresu detoksykacji (oczyszczania organizmu), przeprowadzania procesu spalania tkanki tłuszczowej, czy utrzymaniu równowagi immunologicznej organizmu. Zaopatrzenie Studio, opiewa także w kosmetyki zawierające serum kolagenowe, peelingi ujędrniające ciało, spalające cellulit oraz wiele, wiele innych. Dla Pań obserwujących facebookowy fanpage Studio Figura Tychy, wciąż możliwy jest do zdobycia powitalny prezent od salonu! Mianowicie, chodzi o pakiet próbnych zabiegów w SF Tychy, dzięki czemu klientki od podstaw mogą poznać pełen zakres usług i świadczeń, jakie otrzymają w Studio!

Studio Figura Tychy – JUŻ OTWARTE!

Oficjalne otwarcie gabinetu nastąpiło w dniu 27.01.21 Każdą z Pań, która nie miała przyjemności osobiście przybyć na dni otwarte, gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości oraz zapoznanie się z oazą piękna i kobiecości, mieszczącą się w Tychach przy ulicy Jaśkowica 41. Zapewniamy Was, że to nie koniec niespodzianek jakimi obdarzą Was cudowne Panie ze Studio Figura w Tychach! Dla wszystkich Pań zainteresowanych otwarciem własnego studio mamy solidną dawkę informacji zawartych TUTAJ Możesz też skontaktować się z naszą dyrektor z działu rozwoju marki:

Anetą Wolczyńską: +48 577 559 007 / info@studiofigura.com.pl