Patrycja Miara – Studio Figura Truskolasy – Spełnione Marzenie!

/ / Historie Właścicielek
Licencjonowany gabinet światowego konceptu modelowania sylwetki

Od dawna, już kiedy byłam w trakcie studiowania I stopnia Fizjoterapii, wiedziałam, że chce pracować z ludźmi. Czułam, że chcę pomagać i dawać nadzieję, że można zmienić swoje życie jeśli tylko się tego bardzo pragnie!

Po wielu godzinach odbywania praktyk zobaczyłam, że jest tak wiele Kobiet które potrzebują miejsca dla Siebie, gdzie będą mogły się spotkać, zadbać o swoje ciało i duszę! Od tamtego momentu byłam pewna, że muszę spełnić swoje marzenia i stworzyć wyjątkowe miejsce dla Wspaniałych Kobiet!!

Droga była niełatwa i długa, ale dzięki temu wiem że było warto! Kiedy zadzwoniłam do głównej siedziby Studio Figura, odebrała Pani Prezes Izabella Michalak… po 30 minutach rozmowy, byłam szczęśliwa!!! Znalazłam Osobę, która wie czego potrzebuję , której zaufałam i wiedziałam, że teraz wszystko musi się udać!!

Następnie były długie starania o dotacje z Funduszu Europejskiego, długi czas remontowania lokalu, oraz wiele innych spraw!! W takich momentach człowiek dowiaduje się na Kogo może liczyć, kto jest z Tobą na dobre i na złe! Gdyby nie wsparcie i pomoc mojego Męża i rodziny byłoby to wszystko o wiele trudniejsze! Następnie szkolenie w siedzibie, które dodało mi skrzydeł ! Przyjazd urządzeń, dopięcie wszystkiego na ostatni guzik i Stało się… Nadszedł dzień uroczystego otwarcia, nie potrafię opisać szczęścia które mnie ogarnęło, euforii, radości i łez !!!

Po otwarciu , nie miałam czasu myśleć. Moje studio wypełniło się od rano do nocy wspaniałymi paniami, które razem ze mną dzielą emocje.

Dziś wiem , że mój Mąż i Synek to spełnienie najcenniejszego marzenia a Studio drugiego cudownego marzenia !!!

Dziękuję,
Patrycja Miara

Odchudzanie modelowanie sylwetki, miejsce tylko dla kobiet Urządzenia roll shaper infra shaper swan i vacu shaper. Promieniowanie podczerwone lampa kolagenowa, pobudzanie układu limfatycznego spalanie tkanki tłuszczowej odchudzanie ujędrnianie Zabieg modelowania sylwetki endermologia odchudzanie ujędrnianie