fbpx

Wróć do

Strefa Fitness

Power Shaper

Najbardziej zaawansowany stymulator elektromagnetyczny o wysokiej intensywności, wykorzystujący moc rzędu 7 Tesli. Podczas zabiegu urządzenie Power Shaper oddziałując na daną partię zabiegową, wykonuje za nas pracę równą ok. 20 000 przysiadów (!) czy brzuszków podczas 30-minutowej sesji zabiegowej!

O produkcie

Power Shaper to stymulator elektromagnetyczny, który służy do przeprowadzania nieinwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę poprzez rzeźbienie mięśni i spalanie tkanki tłuszczowej.

Innowacyjne urządzenie wytwarza pole elektromagnetyczne, które przenika przez wszystkie warstwy skóry i tkanki tłuszczowej. Dzięki temu skutecznie działa na strefę zabiegową, kształtując sylwetkę, stymulując mięśnie i pobudzając przyrost masy mięśniowej. Jest to innowacyjna technologia o wyjątkowej skuteczności 7 Tesli. Jednocześnie jej zastosowanie jest całkowicie bezpieczne. Aktywowane impulsy zawsze dostosowane są do poziomu wrażliwości strefy zabiegowej oraz indywidualnych predyspozycji. Zabieg nie wywołuje dyskomfortu i nie wymaga znieczulenia.

Efektywna stymulacja mięśni pobudza je do intensywnej pracy, następuje ich wzmocnienie i redukcja tkanki tłuszczowej w danym obszarze zabiegowym. Skupione pole elektromagnetyczne przenika przez wszystkie warstwy skóry i tkanki tłuszczowej (fala elektromagnetyczna sięga na głębokość 4 do 6 cm).
Tkanka mięśniowa pod wpływem ekstremalnego super skurczu przebudowuje swoją strukturę - dochodzi do powstania nowych włókien mięśniowych, które zwiększają swoją objętość i gęstość. W efekcie mięśnie stają się większe i bardziej napięte.
Intensywne skurcze mięśni pochłaniają dużo energii, co powoduje uwolnienie kwasów tłuszczowych i glicerolu poprzez rozpad adipocytów, a następnie ich stopniowe wydalenie z organizmu (spalanie tkanki tłuszczowej). Cały proces jest podobny do mechanizmów jakie zachodzą podczas ćwiczeń.
Bardzo mocno napięte mięśnie podczas zabiegu skutkują szybszym krążeniem krwi limfatycznej, dzięki czemu poprawie ulega również metabolizm (nawet na 24-48h). Po ok. 2 miesiącach korzystania z zabiegów można zauważyć przyrost mięśni o ok. 16%, oraz redukcję tkanki tłuszczowej nawet o ok. 20% w obrębie danej partii.

nieinwazyjne uniesienie i ujędrnienie pośladków

wzmocnienie mięśni pośladków, talii, brzucha, uda (część przednia oraz tylna)

wzmocnienie mięśni brzucha po porodzie, redukcja rozstępu mięśni prostych

wyszczuplenie talii

ujędrnienie i napięcie brzucha

redukcja tkanki tłuszczowej brzucha, pośladków, talii

zwiększenie masy mięśniowej w rejonie brzucha z jednoczesną utratą tłuszczu podskórnego

redukcja tkanki tłuszczowej trzewnej

szybsza utrata wagi

poprawa postury

poprawa krążenia i mikrokrążenia

profilaktyka przeciwstarzeniowa

Czy Power Shaper redukuje tkankę tłuszczową?

Procesy z podczas używania Power Shapera są podobne do mechanizmów, które zachodzą podczas ćwiczeń. Mięśnie wykonują pracę, ekstremalnie się kurczą i pochłaniają dużo energii, co powoduje uwolnienie kwasów tłuszczowych i glicerolu poprzez rozpad adipocytów, czyli dochodzi do spalania tkanki tłuszczowej.

 

Jak wygląda zabieg przy użyciu Power Shapera?

Na wybranej partii ciała umieszcza się specjalne głowice. Mogą być one położone bezpośrednio na skórę klientki bądź na bawełnianą odzież. Zależnie od zamierzonego celu dobierany jest odpowiedni program, czas jednego zabiegu to 30 minut na wybraną partię ciała. Podczas zabiegu dochodzi do silnych skurczów mięśni, które przebudowują swoją strukturę.

TOP