fbpx

Wróć do

Strefa Fitness

Sunny Studio

Sunny Studio to urządzenie służące do opalania natryskowego. Zabieg jest szybki i bezpieczny a opalenizna rewelacyjna. Opalanie natryskowe to super alternatywa dla osób o jasnej karnacji, ze skłonnościami do podrażnień i poparzeń, niemogących korzystać ze zwykłego opalania UV. Mgiełka wykorzystywana do zabiegu dodatkowo nawilża i odżywia naszą skórę.

O produkcie

Opalanie natryskowe polega na aplikacji na skórę delikatnej mgiełki opalającej, która pokrywa skórę subtelnym odcieniem brązu i dodatkowo ją nawilża oraz odżywia. Zabieg opalania jest przyjemny i niezwykle higieniczny.

Opalanie natryskowe to idealne rozwiązanie dla osób o bardzo jasnej karnacji oraz dla osób, które cenią sobie atrakcyjny wygląd, a nie chcą narażać swojej skóry na promieniowanie UV. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta.

Preparat stosowany do opalania natryskowego jest bezpieczny i łagodny dla skóry, nie wywołuje alergii czy podrażnień, dodatkowo efekt opalania jest natychmiastowy. Wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie za pomocą precyzyjnego urządzenia. Sama aplikacja płynu brązującego trwa od 5 do 10 minut. Płyn jest łatwo zmywalny z kabiny - wystarczy woda.

piękna i zdrowa opalenizna

 nawilżona oraz odżywioa skóra

 natychmiastowy efekt

 opalenizna utrzymująca się na skórze nawet do 12 dni

optycznie wyszczuplona sylwetka

Jak długo utrzymuje się opalenizna?

Na utrzymywanie się efektu zabiegu ogromny wpływ ma odpowiednia pielęgnacja ciała. Przed zabiegiem warto wykonać peeling całego ciała produktem Go Scrub Pro, a po zabiegu warto nawilżać i odżywiać skórę serum Go Shape, dzięki temu efekt utrzyma się na dłużej. Po zabiegu zaleca się unikania wizyt w saunie, kąpieli w chlorowanej wodzie oraz w jacuzzi. Nie są wskazane również peelingi oraz mocne pocieranie naskórka po opalaniu.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Preparat używany do opalania natryskowego nie powoduje podrażnień ani alergii. Jest stworzony z myślą o wymagających klientkach, dlatego nie tylko zapewnia piękny kolor skóry, ale także pielęgnuje ją i dogłębnie nawilża.

 

Jak przygotować się do zabiegu?

Na kilka dni przed zabiegiem zalecamy wykonać peeling ciała tak, aby skóra była dobrze przygotowana do przyjęcia pigmentu. W dniu zabiegu nie należy stosować produktów nawilżających, skóra powinna być całkowicie sucha. Nie należy używać antyperspirantów oraz perfum tuż przed opalaniem. Takie przygotowanie pozwoli nam na uzyskanie najlepszego możliwego efektu.

TOP