fbpx

Wróć do

Strefa Fitness

Swan Infra Shaper

Swan Infra Shaper to kompleksowa odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet. Po pierwsze niepowtarzalny, elegancki i kobiecy design. Po drugie kompleksowe działanie na całe ciało. Urządzenie wykorzystuje działanie lamp podczerwonych, światła kolagenowego oraz jonizacji. W efekcie poprawiamy odżywienie skóry, redukujemy cellulit i tkankę tłuszczową oraz ujędrniamy i modelujemy sylwetkę.
Swan Infra Shaper oferujemy w 2 wersjach: Classic, która składa się z eliptyka skrętnego oraz Bike z rowerem poziomym skrętnym.
a.

O produkcie

Trening na Swan Infra Shaper to innowacyjna synergia 4 komponentów:
• W zależności od modelu: eliptyka skrętnego (wiele pozycji treningowych, uaktywnienie wszystkich partii mięśni) lub skrętnego roweru poziomego (uaktywnienie wszystkich partii mięśni);
• kolagenowej terapii światłem (dla regeneracji wierzchniej warstwy skóry);
• systemu jonizacji powietrza (rewelacyjna moc jonów ujemnych);
• lamp podczerwonych (pobudzenie procesu metabolizmu, wpływającego na redukcję tkanki tłuszczowej).

Urządzenie zbudowane jest w formie otwartej kapsuły, dzięki czemu dobroczynne działanie poszczególnych komponentów nie jest wyselekcjonowane na wybrane partie ciała, tylko działa na cały organizm.
Swan Infra Shaper Classic Version wyposażony jest dodatkowo w ekran multimedialny, oferujący zróżnicowane programy treningowe, które umożliwiają przyjmowanie różnych pozycji podczas ćwiczeń.

ELIPTYK SKRĘTNY

Eliptyk skrętny jest nowatorskim urządzeniem, które w innowacyjny sposób łączy wydolnościowy trening aerobowy z pracą całego ciała. Praca nóg, przeciwstawna do pracy ramion sprawia, że w większym stopniu pobudzamy mięśnie skośne, proste oraz głębokie mięśnie brzucha. Opatentowany system rotacyjny pozwala poza wzmacnianiem mięśni pośladków, ud skutecznie ćwiczyć mięśnie proste i skośne brzucha oraz mięśnie ramion i barków. Trening aerobowy wzmacnia pracę serca, poprawia pracę układu oddechowego i układu krwionośnego.

 

ROWER SKRĘTNY POZIOMY

Rower poziomy skrętny jest nowatorskim urządzeniem, które łączy wydolnościowy trening cardio z jednoczesnym ćwiczeniem mięśni brzucha. Opatentowany system rotacyjny pozwala skutecznie ćwiczyć mięśnie proste i skośne brzucha oraz pozostałe mięśnie tułowia, barków i rąk, jednak bez obciążania kręgosłupa i stawów. Trening cardio wzmacnia serce, poprawia pracę układu oddechowego i układu krążenia, redukuje cellulit. Dodatkowym atutem aktywności na rowerze skrętnym poziomym jest odciążenie stawów.

 

ŚWIATŁO KOLAGENOWE - COLARIUM

Terapia świetlna kolagenowa polega na naświetlaniu skóry łagodnymi falami światła czerwonego o długości 550-700 nm. Taki seans odbudowuje i wzmacnia strukturę kolagenu oraz stymuluje komórki do wzrostu. Dodatkowo:
- pomaga usunąć zmarszczki, cellulit i rozstępy,
- wygładza blizny oraz łagodzi objawy trądziku,
- uelastycznia i ujędrnia skórę.
- poprawia jej koloryt,
- hamuje procesy starzenia się skóry.
Proces staje się bardziej efektywny, gdy zastosujemy produkty kolagenowe oraz witaminy A, E, C.

 

JONIZACJA - SYSTEM JONIZACJI

W erze komputerów i telefonów komórkowych, które emitują jony dodatnie o negatywnym wpływie na nasze zdrowie, potrzebujemy jonów ujemnych. Powietrze bogate w takie jony występuje głównie nad morzem, w lasach iglastych i w pobliżu wodospadów. Jonizator umieszczony w Swan Shaper emituje jony najbardziej podobne do tych wytwarzanych przez naturę: zmieniają one ładunek elektryczny cząstek unoszących się w powietrzu (np. kurzu, pyłków, roztoczy, bakterii, pleśni, zarodników grzybów) i powodują osiadanie tych zanieczyszczeń na powierzchni, a więc usunięcie ich z powietrza.

 

PROMIENIOWANIE PODCZERWONE IR

Działanie promieniowania podczerwonego polega w dużym uproszczeniu na efekcie cieplnym. Fale IR dzielimy na trzy rodzaje: IR-A, IR-B, IR-C. W promiennikach IR wykorzystywanych w kosmetologii (w tym w naszym Swan Shaper) wykorzystuje się działanie promieniowania IR-A, gdyż jako najkrótsze fale podczerwone cechują się najgłębszym wnikaniem i intensywnym rozgrzewaniem. Ogólną zasadą odnoszącą się do długości fal jest ich odwrotna proporcjonalność dotycząca zdolności penetracji tkanek – im krótsza fala, tym większa jej zdolność do wnikania w głąb skóry. Długość fali IR – A kształtuje się pomiędzy 780 - 1400 nm. Terapia promieniowaniem podczerwonym IR zmniejsza napięcie mięśni szkieletowych, działa przeciwbólowo podwyższając próg odczuwania bólu, wzmaga przemianę materii oraz rozszerza naczynia krwionośne skóry, przyspieszając mikrokrążenie.

dogłębnie odżywiona i odbudowana skóra

likwidacja cellulitu

sprężyste i jędrne ciało

wymodelowana sylwetka

zwiększona wydajność organizmu

zwiększona odporność na infekcje

jędrna, idealnie wygładzona skóra

intensywne spalanie tkanki tłuszczowej

idealnie wyrzeźbiona sylwetka

Czym różni się Swan Infra Shaper Bike Version od Swan Infra Shaper Classic Version?

Zarówno Swan Infra Shaper Bike Version, jak i Swan Infra Shaper Classic Version posiadają cztery technologie, które działają synergistycznie. Różnica polega na zastosowaniu w Bike Version rowerku poziomego skrętnego, w którym ćwiczymy w pozycji siedzącej, zamiast eliptyka skrętnego, gdzie ćwiczenia wykonywane są na stojąco.

Czym różni się Swan Infra Shaper Classic Version od klasycznego orbitreka?

Swan Infra Shaper to urządzenie, które modeluje kompleksowo sylwetkę, ponieważ w urządzeniu zostały zastosowane aż cztery technologie. Poza orbitrekiem urządzenie posiada również technologie lamp kolagenowych, lamp podczerwonych oraz jonizatora. Terapia świetlna kolagenowa polega na naświetlaniu skóry łagodnymi falami światła czerwonego, które odbudowuje i wzmacnia strukturę kolagenu oraz stymuluje komórki do jego wzrostu. Promieniowanie podczerwone IR wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit wodny i tłuszczowy, natomiast jonizator wspomaga redukcję dolegliwości bólowych głowy oraz poprawia samopoczucie.

Czym różni się Swan Infra Shaper Bike Version od zwykłego rowerka stacjonarnego?

W Swan Shaper Bike Version zastosowany został nowatorski rower poziomy skrętny, który w porównaniu do zwykłego rowerka nie obciąża pleców, a dodatkowo system rotacyjny pozwala ćwiczyć mięśnie proste i skośnie brzucha oraz pozostałe mięśnie tułowia, barków i rąk.

Czy osoba początkująca może korzystać z Swan Infra Shaper?

Trening na Swan Infra Shaper sprawdzi się u osób początkujących oraz zaawansowanych. Parametry na urządzeniu można dostosować do poziomu osoby ćwiczącej. W trakcie treningu na ekranie wyświetlany jest film z ćwiczeniami z wybranego poziomu trudności, dlatego trening jest urozmaicony i dostosowany do możliwości klientki.

Jaki strój jest odpowiedni do treningu Swan Infra Shaper?

W trakcie treningu na Swan Infra Shaperze rekomendowane jest, aby osoba ćwicząca miała odsłoniętą skórę, np. na udach lub brzuchu, dzięki temu lampy kolagenowe i podczerwone będą mogły działać bezpośrednio na nią. Jeżeli nie jest to możliwe, to strój powinien być w jasnych kolorach, najlepiej białym.

TOP