Data: wtorek, 12 maja 2020

Thumbnail Post Image

Walczymy o Wasz bezpieczny powrót do szczupłej sylwetki

Jak podaje RadioPoznań: „Zebrali 11 tysięcy podpisów pod petycją w sprawie jak najszybszego „odmrożenia” tego sektora usług. Jak mówi Izabela Michalak – klientki ciągle pytają, kiedy salony będą otwarte.
Klientki jak najszybciej chcą wrócić do ćwiczeń, do profilaktyki zdrowotnej. To jest ważne nie tylko ze względu na wygląd, ale też ze względu na psychikę. Trzeba pilnie umożliwić pracę tego typu gabinetom. Absolutnie jesteśmy do tego przygotowani, nasza branża najlepiej zna te zasady sterylności i higieny. Od lat to stosujemy.
Pikietujący mieli dziś mieć tele-konferencję na ten temat z wicepremier i minister rozwoju Jadwigą Emilewicz. Wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk stwierdził, że odmrożenie tej branży nie jest wykluczone.
Minister zdrowia wskazywał w swoich wypowiedziach w ostatnich dniach, że jeżeli nie będzie nagłych wydarzeń, które sprawią, że trzeba będzie opóźnić trzeci etap odmrażania gospodarki, to 18 maja jest tym momentem, kiedy te kolejne luzowania miały miejsce, choć do tej daty jeszcze się nie przywiązujemy.
Minister Szynkowski vel Sęk dodaje, że w tym tygodniu będą spotkania w tej sprawie. Jest w jego ocenie za wcześnie, żeby dziś deklarować, czy i które branże będą odmrażane 18 maja.” Źródło: https://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/zadaja-odmrozenia-i-chca-wrocic-do-pracy?fbclid=IwAR14a9hlknQ-0PtCV-TKMDGywc7QZbe04RI34kW357s93f1O70mLtFZVQTw