Data: czwartek, 29 października 2020

Thumbnail Post Image

Przed nami kolejna, już po raz dziewiąty Gala Metamorfoz, która jednak będzie inna niż wszystkie dotychczasowe. Jest to coś absolutnie wyjątkowego, w obecnych czasach; z narzuconymi ograniczeniami i brakiem motywacji. NIE PODDAJEMY SIĘ i nasze przedsięwzięcie ma jeszcze większą powinność odbycia się! W tym roku formuła Akademii (część dzienna) oraz Gali (część wieczorowa) będzie poprowadzona w zupełnie nowej odsłonie!

Wiele podopiecznych gabinetów nie poddało się mimo trudności, jakie napotkały na swojej drodze: zamrożenie gospodarki, ograniczenia w poruszaniu się, brak dostatecznej opieki i strach. To wszystko nie zatrzymało większości z nich w drodze do osiągnięcia wyznaczonego celu. Jako firma jesteśmy niezmiernie dumni, że w tych trudnych czasach mamy przyjemność prowadzić tak wiele z kobiet do wymarzonej figury.

DZIĘKUJEMY PRZEDE WSZYSTKIM ZA ZAUFANIE!

„Do tej pory organizowaliśmy ogromną imprezę na kilkaset osób w przepięknej Auli Artis. Przyjeżdżały do nas finalistki konkursu z całej Polski, ich trenerki, właścicielki gabinetów. Mieliśmy też relację w Telewizji Polskiej, a galę prowadziła Aleksandra Kostka. W ubiegłym roku na scenie pojawiła się Gosia Andrzejewicz. Wręczyliśmy nagrody, był piękny bal. W tym roku też wręczymy nagrody, ale zgodnie ze wszystkimi obostrzeniami sanitarnymi.” mówi Natalia Janiak, Członek Zarządu marki Studio Figura. 

Akademia będzie miała miejsce 6 listopada (piątek), a Wielka Gala 7 listopada (sobota), w naszej siedzibie firmy Studio Figura International i zostanie jak co roku poprowadzona przez ALEKSANDRĘ KOSTKĘ! Finalistki konkursu otrzymają nagrody za trud, jaki włożyły w swoją metamorfozę. Dwie główne nagrody to wakacje dla dwojga o wartości 10.000zł!!!

Dlaczego dwie zwyciężczynie? Jedna nagroda zostanie przyznana za największą ilość zgubionych kilogramów, a druga za utratę najwyższego procentu masy ciała. ,,Osobie ważącej sto kilogramów łatwiej zrzucić pierwszych 10 niż osobie, która waży 70. Dlatego uznaliśmy, że oprócz liczby kilogramów będziemy brać pod uwagę procentowy ubytek masy ciała.’’ uzasadnia decyzję firmy prezes Izabella Michalak. Nagrody otrzymują również właścicielki gabinetów, z których pochodzą zwyciężczynie; 15.000zł na rozwój studio lub -50% na dowolne urządzenie do gabinetu.

Na Akademii wystąpią znakomici prelegenci i opowiedzą, m.in. o tym jak wygląda biznes w Studio Figura. Przygotowaliśmy mnóstwo ATRAKCJI I NAGRÓD również dla osób oglądających nasze finałowe transmisje. Jesteśmy i będziemy najlepszym i najbardziej unikalnym konceptem modelowania sylwetki stworzonym przez kobiety i WYŁĄCZNIE DLA KOBIET!

BĄDŹCIE Z NAMI!