Jola Hałat– Studio Figura Żory

/ / Historie Właścicielek

Moja historia zaczęła się w momencie kiedy postanowiłam skorzystać z usług Studio Figura dla lepszej sylwetki i samopoczucia. Na pierwszą wizytę umówiłam się z mamą. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia w stacjach zabiegowo-treningowych. Nie dość, że urządzenia wyglądały pięknie to zostałam niezwykle profesjonalnie obsłużona. Odpowiednio przeprowadzony wywiad i dobrany indywidualnie dla mnie pakiet stacji zabiegowo treningowych. Czułam się tam najważniejszą osobą. Po tym doświadczeniu zostałam klientką Studio Figura. Ćwiczyłam i widziałam jak osiągam zamierzone cele. Po pierwszych efektach rozpoczęłam rozmyślać nad otwarciem własnego Studio Figura. Pomysł szybko przekazałam mamie oraz siostrze. Obie natychmiastowo zareagowały wielkim „TAK”. Nie było nad czym się zastanawiać, otworzyć miejsce dla kobiet, w którym na prawdę spełniają swoje marzenie to spełnienie naszych marzeń.

Nie minęło kilka dni, a znalazłyśmy lokal i byłyśmy już po szkoleniu w centrali w Poznaniu. Praca szła pełną parą a wsparcie z centrali dodawało nam skrzydeł. Studio postanowiłyśmy prowadzić rodzinnie = Mama + dwie córki. Rozwiązanie idealne. Do dziś nie żałujemy podjętej przez nas decyzji.
Gdy pomyślę o 23 czerwca, kiedy to odbyło się nasze Wielkie Otwarcie Studio Figura w Żorach czuję jak wraca do mnie radość tamtych chwil. Kilka minut po godzinie 18.00 cała sala się zapełniła. Przyszło mnóstwo cudownych kobiet, które zostały z nami na długo. Czerwony dywan robił prawdziwą furorę, kobiety czuły się na nim jak prawdziwe gwiazdy. Po krótkim przemówieniu i powitaniu przybyłych gości nastąpiło losowanie nagród w postaci zabiegów na urządzenia. Panie czym prędzej uradowane podchodziły zapisywać się na zabiegi.
Od tamtego czasu nasze Studio Figura tętni życiem. Panie z radością osiągają swoje i nasze cele. To one są naszym głównym priorytetem.
nasze Studio Figura tętni życiemkorzystanie z usług Studio Figura dla lepszej sylwetki i samopoczucia Odpowiednio przeprowadzony wywiad i dobrany indywidualnie dla mnie pakiet stacji zabiegowo treningowych