Data: wtorek, 11 grudnia 2018

Thumbnail Post Image
Dział kreatywny Studio Figura stworzył niesamowity kalendarz na rok 2019. Na prawdę chcemy się nim chwalić, ponieważ zostało w niego włożone wiele serca i pracy. Kalendarz został stworzony w dwóch wersjach.
  • Pierwsza wersja to wersja dla Właścicielek Studio Figura. Kalendarz poza zdjęciami i bardzo funkcjonalnym rozkładem zawiera Małe i duże cele dla właścicielek i biznesu, miejsce na uwiecznienie ważnych wydarzeń związanych ze Studio Figura. Plany i trackery sprzedażowe. Każdy miesiąc jest poprzedzony mood truckerem a zakończony podsumowaniem miesięcznym biznesu. Koniec roku również podsumowuje mood trucker, na którym oceniamy każdy miniony miesiąc. Oprócz mood truckera znajduje się tam również podsumowanie biznesowe i mapa gabinetów. Aby ułatwić planowanie i sprawić aby nasz dzień był przejrzysty, kalendarz został wyposażony w wiele kolorowych naklejek.
  • Druga wersja to wersja dla Klientek Studio Figura. Kalendarz poza standardowymi sekcjami takimi jak zdjęcia, funkcjonalny rozkład oraz mood truckery, mapy gabinetów i naklejki posiada funkcje dostosowane do klientki. Znajdują się w nim osobiste duże i mało cele dotyczące różnych dziedzin życia. Klientka może uwieczniać swoją metamorfozę w Studio Figura, dzięki miejscu na wklejenie swoich zdjęć i rozpisanie obwodów i wagi. Metamorfozę, bądź też zdrowy tryb życia związany ze studio figura łatwiej zaplanować dzięki plannerowi treningowemu oraz plannerowi treningowemu. Każdy miesiąc jest zakończony podsumowaniem dążenia do celu. Podsumowanie zawiera obwody, wagę, liczbę utraconych kilogramów oraz informację, o tym ile pozostało do celu. Wielkie podsumowanie celu znajduje się również na końcu całego roku.
Dla nas jest to najlepszy kalendarz!