Kolejne wielkie Sierpniowe szkolenie w Studio Figura

/ / Bez kategorii

W sierpniu zrealizowaliśmy dwa wielkie szkolenia wprowadzające dla nowych właścicielek. Z 30 na 31 sierpnia na szkoleniu wprowadzającym uczestniczyło 90 osób. Szkolenie jak zawsze było podzielone na panele tematycznie i obejmowało zakres sprzedaży, diet, kosmetyków i kosmetologii oraz marketingu i odpowiedniej obsługi klienta.

Jak zawsze na szkoleniu panowała niesamowita atmosfera a w naszym zespole pełna organizacja! Właścicielki wraz ze swoimi pracownicami przybyły na nasze szkolenie z otwartymi głowami, głodne wiedzy, którą chcieliśmy im dostarczyć.

Piękne kobiety i piękne wielkie wydarzenie. Wyjechały od nas przygotowane na spełnianie marzeń innych kobiet oraz na profesjonalną obsługę w Studio. Teraz Studia, które otwierają się we wrześniu i w październiku będą mogły tętnić życiem łącząc kobiety i ich cele. Wiemy, że studia będą w pełni profesjonalnie przygotowane, ponieważ jesteśmy specjalistami w swoich dziedzinach i cała wiedza jaką przekujemy na szkoleniach wprowadzających jest na najwyższym poziomie.

Szkolenie Studio Figura pracownicy centralii Multi właścicielki i pracownicy studio figura Osoby szkolące się na szkoleniu wprowadzającym Studio Figura