Data: czwartek, 15 lutego 2024

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE METAMORFOZ 2024 STUDIO FIGURA I WYGRAJ WAKACJE MARZEŃ!

Thumbnail Post Image

Startuje kolejna edycja Konkursu Metamorfoz! Klientki Studio Figura mają szansę ponownie zawalczyć o miano królowej najbardziej spektakularnej przemiany w Polsce oraz zgarnąć bilet na egzotyczny Zanzibar. Jeśli więc od dawna marzysz, by mieć smukłą sylwetkę, chcesz zadbać o swoje zdrowie lub po prostu pragniesz, aby ten rok należał do Ciebie — nie zwlekaj! Zgłoś się do naszego najbliższego gabinetu i rozpocznij podróż do lżejszej i szczęśliwszej wersji siebie.

Czym jest Konkurs Metamorfoz?

Konkurs Metamorfoz to coroczne wyzwanie, którego podejmują się panie gotowe zrzucić zbędne kilogramy pod okiem ekspertów z licencjonowanych gabinetów Studio Figura. Uczestnictwo w projekcie stanowi niepowtarzalną okazję, by odzyskać kontrolę nad prawidłową wagą oraz poczuć się lepiej we własnym ciele.

Tworząc ten projekt, chcemy stać się inicjatorami trwałych zmian w życiu kobiet skupionych wokół naszej marki. Misję tę realizujemy poprzez nieustanne wsparcie w osiąganiu celów, motywowanie oraz zaszczepianie idei dbania o sylwetkę i zdrowie w duchu konceptu Studio Figura.

Główna nagroda w Konkursie Metamorfoz

W Konkursie Metamorfoz nagrodę główną przyznajemy w dwóch kategoriach – największy kilogramowy spadek wagi ciała oraz procentowy – „Osobie ważącej sto kilogramów łatwiej zrzucić pierwszych 10 niż osobie, która waży 70. Dlatego uznaliśmy, że oprócz liczby kilogramów będziemy brać pod uwagę procentowy ubytek masy ciała” – wyjaśnia założycielka firmy Izabella Michalak.

Zachwycające rezultaty zasługują na równie zapierającą dech w piersiach nagrodę. Na każdą zwyciężczynię czeka ekskluzywny pobyt dla dwojga w 5-gwiazdkowym hotelu Zanzibella położonym w samym sercu słonecznego Zanzibaru oraz kosz prezentowy o wartości 2 500 zł!

To jednak nie wszystko! Laureatka zyska zaszczytny tytuł królowej, a na jej głowie spocznie piękna korona uprawniająca ją do bycia ambasadorką marki Studio Figura. Bilet do afrykańskiego zakątka oraz królewskie insygnia są potwierdzeniem sukcesu i wielomiesięcznej pracy, jaką przyszła królowa włoży w zewnętrzną, jak i wewnętrzną przemianę.

Jak zgłosić się do Konkursu Metamorfoz?

Z pewnością najcenniejszą nagrodą jest szczupła sylwetka i lepsze zdrowie. Aby obrany cel stał się rzeczywistością, należy zrobić ten pierwszy krok. Wystarczy, że znajdziesz gabinet Studio Figura w swojej okolicy i umówisz się na konsultację. Podczas spotkania zespół specjalistów opracuje strategię działania, która zapewni wypracowanie jak najlepszych wyników dzięki indywidualnie stworzonemu planowi treningowo-zabiegowemu, żywieniowemu oraz odpowiedniej suplementacji i pielęgnacji produktami od Studio Figura. W procesie odchudzania nie da się uniknąć momentów zwątpienia, dlatego otrzymasz emocjonalne wsparcie na każdym etapie metamorfozy, abyś mogła dotrwać do końca i sięgnąć po główną wygraną.

Jak długo trwa Konkurs Metamorfoz?

Na chętne panie czekamy od 1 lutego do 31 października 2024 roku. Do konkursu można dołączyć w jego dolnym momencie, ale warto mieć na uwadze, że im szybciej rozpocznie się przemianę, tym istnieje większa szansa na zwycięstwo. Przez 9 miesięcy postępy uczestniczek będą stale monitorowane, a program metamorfozy modyfikowany zgodnie z aktualnymi predyspozycjami podopiecznej.

Gala Konkursu Metamorfoz

Listopad ma szczególne znaczenie w kalendarzu Studio Figura — właśnie wtedy w Poznaniu odbywa się finałowa Gala Konkursu Metamorfoz. Podczas uroczystego wręczenia nagród uczestniczki dumnie prezentują efekty swoich starań, błyszcząc na scenie w świetle reflektorów i blasków fleszy.

Wieczorowe kreacje, liczni gości oraz obecność kamer telewizyjnych nadają wydarzeniu wyjątkową aurę. Ponadto finalistki odbierają nagrody z rąk prezeski Studio Figura oraz znanej dziennikarki TVP2, Aleksandry Kostki, która jak co roku nie tylko prowadzi ceremonię, ale także wieńczy sezon naszego autorskiego programu „Twoja nowa figura”.

Sukces wymaga wzniesienia toastu, dlatego po oficjalnej części czeka wszystkich zabawa do białego rana. Zresztą zobacz sama, jak wyglądał huczny finał poprzedniej edycji Konkursu Metamorfoz!

Powrót do przeszłości, czyli Konkurs Metamorfoz 2023

Z roku na rok poziom konkursu jest coraz wyższy. Udowadnia to poprzednia odsłona, która pod wieloma względami była rekordowa. Finalistki schudły łącznie 546,5 kg, a ścisłą dziesiątkę otworzyła uczestniczka z wynikiem powyżej 40 kg na minusie!

Historyczny okazał się także rezultat zwyciężczyni. Klaudia Szymkowicz zostawiła w Studio Figura Ostróda 60,1 kg, co przełożyło się na utratę 54% całkowitej masy ciała! Tym samym stała się pierwszą uczestniczką z tak imponującym wynikiem, który zupełnie zmienił zasady gry. 30-latka zwyciężyła w obu kategoriach, stając się jedyną królową tego wieczoru.

Choć skala 20, 30 czy 50 kg może wydawać się nieosiągalna, nie ma powodów, by się zniechęcać. Każdy stracony kilogram symbolizuje pozytywną zmianę i niezależnie od tego, ile końcowo schudniesz, to warto celebrować nawet najmniejszy postęp.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
previous arrow
next arrow

Klaudia Szymkowicz — kobieta, która inspiruje

Klaudia, podobnie jak inne kobiety, wielokrotnie próbowała pozbyć się kilogramów, lecz bezskutecznie. Praca w charakterze szefowej kuchni i zmaganie się od lat z depresją negatywnie wpływały na jej motywację. Jakby tego było mało, jej wewnętrznego krytyka ciągle karmiły krzywdzące słowa ze strony otoczenia. Pomimo przeciwności losu zwyciężczyni z Ostródy znalazła w sobie siłę, która pozwoliła jej przekroczyć własne ograniczenia i pokonać demony, a w konsekwencji stać się radosną dziewczyną z zadowoleniem patrzącą w lustro.

Nie słowa, ale czyny najlepiej motywują do działania, dlatego obejrzyj niezwykle emocjonalny dokument z udziałem zwyciężczyni Konkursu 2023 i zainspiruj się niesamowitą historią, będącą świadectwem uporu w dążeniu do zmiany swojego życia na lepsze i zdrowsze.

Jesteś gotowa, by podjąć wyzwanie? Zatem do dzieła! Trzymamy kciuki za każdą z uczestniczek. Do zobaczenia w listopadzie na Wielkiej Gali!

Regulamin konkursu: https://studiofigura.com.pl/regulamin-konkursu-metamorfoz-2023/