Data: wtorek, 7 maja 2019

Thumbnail Post Image

Elektryzujący motyw przewodni tegorocznego marca, to bez wątpienia, medialny sukces naszego marketingowego teamu! Przez najbliższe miesiące z naszych ust nie zejdzie pełen entuzjazmu okrzyk: „Jesteśmy w telewizji!”. Należy zaznaczyć, że zagościmy na ekranach Waszych telewizorów na kilka najbliższych miesięcy, ale o tym opowiemy za chwilę.

Bohaterki 1. odc. cyklu Twoja Nowa Figura wspólnie z Prowadzącymi: Aleksandrą Kostką oraz Łukaszem Nowickim

Pasmo „telewizyjnych” sukcesów rozpoczęła wizyta naszej ambasadorki Anji Kwaśnicy w sobotnim wydaniu „Pytania na Śniadanie”. Mimo iście marcowej pogody, nasze serca rozgrzewał fakt, że inspirującą historię Anji pozna teraz cała Polska! Setki tysięcy Fanek SF zasiadło przed telewizorami, by z wypiekami na twarzy oglądać występ Anji, która opowiadała „jak to jest stracić połowę siebie”. Nasza gwiazda przybliżyła receptę na swój sukces – utratę, teraz już, 57 kilogramów! Stanowi ją koncept SF, łączący zbilansowaną dietę, specjalistyczne stacje treningowe marki SF oraz zabiegi medycyny estetycznej, dostępne w każdym Studio Figura. Jej opowieść poruszyła miliony widzów oraz zainspirowała do działania tysiące przyszłych Klientek SF. Transmitowany na żywo wywiad z Anją, to tylko jedno z naszych ostatnich zwycięstw.

Manager Sonia Robak, Monika Sączek-Maj, właścicielka SF Warszawa Zielona Białołęka oraz PR Manager Natalia Janiak

„Stało się! Obiecywałam, że wejdziemy na najwyższe szczyty” – tymi słowami Prezes Studio Figura International, Izabella Michalak, rozpoczęła – legendarne już – facebookowe video, w którym wraz z Natalią Janiak, naszą PR Manager oraz Sonią Robak, Manager Działu Kreacji, ogłosiła niesamowitą nowinę.

Prezes Izabella Michalak wspólnie z Manager Działu Kreacji Sonią Robak oraz Manager PR Natalia Janiak w gmachu TVP

Dziewczyny nadawały prosto z gmachu Telewizji Polskiej, świeżo po zakończeniu emocjonujących negocjacji z Zarządem TVP. Rozmowy trwały długo, ale zwieńczył je przeogromny, niewyobrażalny sukces – Studio Figura doczekało się swojego cyklu programów telewizyjnych! Zaplanowane zostały aż 22 odcinki! Wszystkie pojawią się w czwartki, na antenie TVP 2, w „Pytaniu na Śniadanie”. Emisja podzielona została na dwa okresy: pierwszy z nich wystartował 25 kwietnia. Start drugiego planowany jest na wrzesień 2019. Wrócimy po wakacjach – wypoczęci i pełni nowej energii!

Na tym etapie produkcji, nie możemy zdradzać Wam zbyt wielu informacji, ale uwierzcie, będzie się działo! O Studio Figura zrobi się teraz jeszcze głośniej! Dotrzemy do każdego domu i zainspirujemy miliony kobiet do podjęcia walki o jędrniejsze ciało, szczuplejszą sylwetkę oraz organizm wolny od toksyn! Będziemy towarzyszyć z kamerą odważnym i zdeterminowanym Klientkom SF, gotowym, by podjąć walkę o nowe, lepsze życie w piękniejszym ciele. Zmagania te obserwować będą widzowie zarówno z Polski, jak i zagranicy. Wiemy, że oglądacie nas wszędzie!

Wejdziemy na szczyty naszych możliwości! Rozwijamy się nieustannie, stawiamy na najnowocześniejsze strategie marketingowe, pracujemy z najlepszymi. A to wszystko dla Was, Fanek konceptu Studio Figura. Będziecie z nami? Zapraszamy Was przed ekrany!

Właścicielka SF Gdańsk, Monika Gabryel oraz właścicielka SF Warszawa Zielona Białołęka, Monika Sączek-Maj w Studio Pytanie na Śniadanie

Do zobaczenia w telewizji!

Zespół Studio Figura International

Tekst: Anna Bajerska/Studio Figura International