Data: poniedziałek, 30 lipca 2018

Thumbnail Post Image

Moja historia ze Studiem Figura rozpoczęła się tak naprawdę po ciężkim dniu w mojej dotychczasowej pracy, po którym stwierdziłam że muszę coś zmienić w swoim życiu. Z wykształcenia jestem historykiem archiwistą, audytorem i bankowcem. Od zawsze lubiłam pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Uczęszczałam na różnego rodzaju kursy i szkolenia. Lubiłam podejmować wyzwania i cieszyć się ze swoich sukcesów. Ostatnie 7 lat pracowałam w bankowości na różnych stanowiskach: kasjera, doradcy klienta, lidera czy kierownika oddziału. Jednak powoli zaczęłam uświadamiać sobie że korporacja to miejsce nie dla mnie .

Zaczęłam szukać pomysłu na siebie, pomysłu na biznes. Natrafiłam na Studio Figura, które w Opocznie również istniało.  Moje koleżanki z pracy były w nim klientkami. Były zachwycone tym miejscem i rezultatami, które w nim osiągały. Zainspirowało mnie to. Zaczęłam czytać opinie klientek, jak i również partnerów. Moje marzenia o tym miejscu stały się większą rzeczywistością gdy dowiedziałam się że takie studio prowadzi w Piotrkowie Trybunalskim moja koleżanka Ania Tworek. Pojechałam do niej i od razu wiedziałam, że chce mieć takiej miejsce dla siebie. Następnie znalazłam numer telefonu do Studio Figura International,  zadzwoniłam i ustaliłam termin wizyty w Poznaniu.

Najtrudniejszym momentem było przekonanie męża do mojego pomysłu i na wizytę w centrali firmy. Pojechaliśmy porozmawialiśmy, wróciliśmy pełni obaw i niepewności czy oby na pewno to jest dobry pomysł. Następnego dnia pojechaliśmy do Radomska gdzie otwierało się studio. Obecność na otwarciu uświadomiła mnie w tym, iż to miejsce jest dla mnie. Po podjętej decyzji rozpoczęłam poszukiwania lokalu. Były momenty zwątpienia, obaw i niepewności Nie było łatwo, ale pomoc jaką uzyskałam od Izabeli Michalak (Prezes Studio Figura International) i zespołu jest nieoceniona. Odpowiadali na wszystkie moje pytania , podpowiadali, doradzali i dawali cenne wskazówki. To zespół pełen pasji, bardzo profesjonalnie podchodzą do nawet najmniejszej sprawy.

Z dnia na dzień Studio się zmieniało, staraliśmy się stworzyć miejsce kameralne, przytulne, dla kobiet w każdym wieku, które w przytulnej atmosferze chcą zadbać o swoje ciało. Na każdym etapie powstawanie studia mogłam liczyć na koleżankę Anię do której mogłam dzwonić z każdym problem czy wątpliwością. Potem zapoznałam się z Ulą która prowadzi Studio w Tomaszowie również ona była mi bardzo pomocna. Dziękuję Wam dziewczyny za wszystko 🙂. Podziękowania należą się przede wszystkim mojemu mężowi Karolowi, który pomimo wielkich obaw i braku przekonania co do słuszności mojej decyzji zgodził się na mój pomysł i wspierał na każdym etapie powstawania studia. Dziękuję też moim rodzicom i bratu za wsparcie, które mi okazali oraz teściom. Dziękuję Wam wszystkim. Dzięki Wam jestem szczęśliwą posiadaczką Studia Figura Radom.