Data: wtorek, 24 marca 2020

Thumbnail Post Image
Jesteś w domu i zastanawiasz się, jak MĄDRZE wykorzystać ten czas? A może czujesz się poddenerwowana? Ruszamy ze WSPARCIEM!
Zachowaj spokój i racjonalnie dawkuj sobie ilość przyswajanych informacji Co chwilę odświeżasz strony portali informacyjnych w telefonie? Przeskakujesz między kanałami wysłuchując wciąż powtarzających się komunikatów?
Masz już problem w odróżnieniu tzw. fake newsów od tych prawdziwych?
Kolejne wiadomości tylko Cię przytłaczają i wywołują ogromny stres?
Ogranicz radykalnie ilość czasu spędzanego przy ekranie telefonu i telewizora. Zewsząd zasypują Cię posty ze zdjęciami perfekcyjnych garderób z idealnie ułożonymi ubraniami?
Czytasz wszędzie, że to idealny czas na gruntowne porządki w całym mieszkaniu, ale nie masz na nie ochoty?
Odpuść sobie i nie daj się zwariować!
Nie każdy odnajduje radość w takich aktywnościach i jest to całkowicie normalne, i akceptowalne. Pamiętaj: zero presji.
Jak więc wykorzystać pozytywnie chwile spędzone w domu? Jak wynieść z tego czasu coś WYJĄTKOWEGO dla SIEBIE SAMEJ?
Momenty, kiedy mamy czas pobyć same ze sobą i wsłuchać się w swoje myśli zdarzają się naprawdę rzadko. Zastanów się, jakie zmiany chcesz wprowadzić w swoim życiu.
  • Nowy cel?
  • Praca nad nowymi umiejętnościami?
To najlepszy moment, by zweryfikować i zdefiniować swoje życiowe plany. Zatrzymaj się na chwilę, skup na sobie. Wyjdzie Ci to na dobre. Jesteśmy pewne! Poćwicz w domu. Weź udział w naszym #SFchallenge, który udowadnia, że MOTYWACJA nie odpuszcza każdej z nas ani na moment! Jesteśmy Fighterkami i redukujemy centymetry nawet w domowym zaciszu! Zadbaj o kondycję swojej skóry. Zrób sobie domowe spa, na które nigdy nie miałaś czasu. Peeling, body wrapping z ujędrniającymi produktami i chwila dla siebie z ulubioną książką? Zdecydowanie: TAK! TAK! I jeszcze raz TAK! Naucz się nowych przepisów, posmakuj nowych smaków i zainspiruj się naszymi przepisami. Pamiętaj: zdrowe odżywianie to podstawa, jeśli marzysz o szczupłej sylwetce i dobrym humorze! Kolejne porady już wkrótce!