Wioletta Fornal – moje Studio Figura w Końskich

/ / Historie Właścicielek
Własny biznes motywacja sukces franczyza

„Nic na świecie nie zastąpi wytrwałości. Nie zastąpi jej talent – nie ma nic powszechniejszego niż ludzie utalentowani, którzy nie odnoszą sukcesów. Nie uczyni niczego sam geniusz – nienagradzany geniusz to już prawie przysłowie. Nie uczyni niczego też samo wykształcenie – świat jest pełen ludzi wykształconych, o których zapomniano. Tylko wytrwałość i determinacja są wszechmocne.”

Coolidge Calvin

To dzięki wytrwałości i determinacji spełniam swoje marzenia.

Początek Studia Figura ma swoje korzenie w Opocznie. Całe życie marzyłam o pięknej figurze i robiłam wszystko, żeby skutecznie to wcielać w życie. Kiedy powstało studio w Opocznie, zapisałam się i zakochałam się w tym miejscu. Relaksująca muzyka, płonące świece i do tego praca nad sylwetką. Z wykształcenia jestem kosmetyczką, prowadzę z bratem Sławkiem Studio Venus w Opocznie. świadczymy usługi jak fryzjerstwo, kosmetyka, solarium. Przysłowiową kropką nad „i” do naszego dobytku było miejsce, gdzie można pracować nad sylwetką.
To życie pisze scenariusze. Za swoją miłością przeprowadziłam się do Końskich. Pomyślałam, że skoro życie przeniosło mnie do tej niewielkiej miejscowości, gdzie takiego Studia jeszcze nie było to stworze takie miejsce dla kobiet właśnie tam.

Następnie zadzwoniłam do Pani Izabeli Michalak. Po naszej rozmowie wiedziałam, że to jest wyzwanie dla mnie i świetny pomysł na biznes. Aby się upewnić postanowiłam wykonać drugi telefon, tym razem do mojego Macieja. Usłyszałam od niego:„ […] świetny pomysł, bierz i nie zastanawiaj się […]”. Tak też zrobiłam. To był pewnego rodzaju impuls, wzmocniony wsparciem kochającej osoby. Czy potrzeba czegoś więcej?

W następnej kolejności znalazłam lokal. Pani Prezes Izabela Michalak przyjechała do Końskich i zaakceptowała mój wybór. Doradziła gdzie postawić ścianki i jak go urządzić. Potem zaczęły się remonty. Rodzina i przyjaciele wspierali mnie i pomogli mi finansowo, za co bardzo serdecznie im dziękuję ponieważ bez nich nie byłoby wszystko takie proste.

Studio Figura odebrało ode mnie tysiące telefonów i pomagało w każdym kolejnym kroku.

„Zawsze słuchaj ekspertów. Powiedzą Ci, co jest niemożliwe i dlaczego. A potem po prostu zrób to.”

Heinlein Robert

I właśnie zrobiłam!

Otworzyłam Studio 12 lutego 2015 roku. Jestem bardzo dumna i szczęśliwa. Mamy dużo klientek, które wychodzą od nas pełne nadziei i wiary, że mogę im pomóc wypracować idealną sylwetkę, a przy tym pozytywnie wpłynąć na psychikę i poczucie własnego piękna. To wspaniały pomysł na biznes. Polecam każdej kobiecie szukającej drogi zawodowej i zainteresowanej kosmetyką ciała. Rób to, co kochasz, w czym jesteś dobry, co jest zgodne z Tobą, to moja dewiza, a wiara, zaangażowanie, trud, wytrwałość i determinacja, to mój oraz Twój sukces zawodowy. Tak mogę podsumować to, co zaczęłam, co chciałabym, żeby się rozwijało dalej i było moim spełnieniem.