Data: środa, 1 sierpnia 2018

Thumbnail Post Image

Życie ma 3 słowa:

Wybór, szansa, zmiana,

Musisz dokonać wyboru,

Skorzystać z szansy,

Jeśli chcesz coś zmienić.

Studio Figura Radomsko to przyjaźń z wieloletnim doświadczeniem, to połączenie wody i ognia, spokoju z temperamentem.

Zanim zawitał pomysł na stworzenie wspaniałego, ciepłego miejsca tylko dla Pań, każda z nas zajmowała się swoim już działającym biznesem w branży handlowo-usługowej. Jednak chciałyśmy wspólnie stworzyć „coś”, a pomysłów nie brakowało.

Kiedy na początku roku w Końskich powstało Studio Figura udałam się na rozmowę i pierwsze pokazowe zabiegi, byłam zachwycona stacjami, atmosferą panującą i oczywiście wynikami jakie uzyskałam juz po 2 tygodniach (-14 cm w obwodach). W domu zaczęłam zagłębiać się w tajniki konceptu, czytać opinie właścicielek jak również klientek. Kiedy w lutym Magda obchodziła urodziny bez chwili zastanowienia kupiłam jej karnet, byłam ciekawa jej opinii po wizytach. Z każdym tygodniem utwierdzałam się, że pomysł dla NAS to Studio Figura. Pierwszy telefon jaki wykonałam do centrali i rozmowa z Panią Izabellą Michalak utwierdził mnie w tym, co od jakiegoś czasu krążyło w mojej głowie. Przedstawiłam wszystko Magdzie, chwila zastanowienia oczywiście była, ponieważ było to dla nas coś nowego, branża wellness była dla nas obca, ale powiedziała „zróbmy to”.

Na pierwsze spotkanie w siedzibie Studio Figura pojechałyśmy z naszymi mężami, wiedziałyśmy, że to będzie niełatwa rozmowa pełna pyta i, dylematów. Stres związany z rozmową minął kiedy przywitały nas dwie wspaniałe, pełne uśmiechu, pewności siebie, a zwłaszcza pewności konceptu Studio Figura kobiety Pani Izabella Michalak i Pani Katarzyna Paluszkiewicz. Panie przedstawiły założenia i cele Studio, wyczerpująco odpowiadały na nasze, czasem powielane pytania. Dowiedzieliśmy się jakie są potrzebne środki finansowe, żeby zacząć działać w branży weelness.

Studio Figura Radomsko finansowaliśmy w dużej mierze z własnych środków jak również starałyśmy się o dofinansowanie z PUP w Radomsku. Dziękujemy Pani Ani za pomoc przy wypełnianiu wniosku, za słowa wsparcia kiedy pierwszy raz wniosek, został odrzucony. Teraz już możemy się pochwalić, że nam się udało.

Obecnie ludzie coraz bardziej dbają o siebie, przywiązują większą  wagę do tego co jedzą, prowadzą aktywny tryb życia, to wszystko przyczyniło się do podjęcia decyzji o stworzeniu miejsca gdzie to wszystko będzie czyli Studio Figura.

Lokal w Radomsku znalazłyśmy dość szybko. Kolejny etap to remont, który kosztował nas bardzo dużo pracy, ale nasi mężowie dzielnie nas wspierali tworząc zgraną ekipę remontową, a my uzupełniałyśmy się pomysłami na wnętrze, wyposażenie, dodatki, które tworzą ciepły domowy klimat.

Kolejnym krokiem było profesjonalne szkolenie w centrali potwierdzone certyfikatami, poznałyśmy wtedy całą załogę wspaniałych kobiet Studio.  Warsztaty, które pokazały nam z jak różnymi problemami, celami będziemy się spotykać prowadząc Profesjonalne Studio Modelowania Sylwetki. Wskazówki jakie uzyskałyśmy, jak również doświadczenie koleżanek z innych Studiów pozwoliły nam dobrze przygotować się do wielkiego dnia dla nas jakim był 10 wrzesień, dzień otwarcia STUDIO FIGURA RADOMSKO. Na otwarcie przybyło ponad 70 pań, które słuchały co mamy do powiedzenia o stacjach zabiegowo-treningowych i już wtedy pytały czy to możliwe, że Pani tracą tyle kg, a my dumnie odpowiadałyśmy, że ze STUDIO FIGURA jest to możliwe.

10 wrzesnień 2015r. będzie dla nas dniem w myśl tego że życie ma 3 słowa : wybór, szansa, zmiana

Dziękujemy za wsparcie w tym dniu Dyrektor Marketingu Pani Katarzynie Paluszkiewicz, która czuwała nad wszystkim, wspierała nas kiedy to nasz głos zaczynał drżeć.

Oczywiście słowa podziękowania należą się również naszym wspaniałym mężom, którzy dumnie wspierali nas we wszystkim. A słysząc słowa ” jak nie wy to kto” dodały nam pewności.

Justyna i Magda