fbpx

Zrealizuj swój wymarzony cel

wspólnie ze Studio Figura

PIĘĆ KROKÓW DO OSIĄGNIĘCIA CELU W STUDIO FIGURA

Pomagamy kobietom na całym świecie zrealizować marzenia o pięknym ciele i świetnym samopoczuciu. W naszych gabinetach każda klientka traktowana jest indywidualnie i dostaje od nas kompleksowy przepis na osiągnięcie swojego celu.

1. WYWIAD I OKREŚLENIE OCZEKIWANYCH REZULTATÓW.

Szczegółowy wywiad pozwala nam na poznać Twoje nawyki żywieniowe, aktywność fizyczną oraz ewentualne dolegliwości zdrowotne. Razem określimy cel jaki pragniesz osiągnąć.

2. PRZEDSTAWIENIE DOBRANEGO PLANU PRZEMIANY.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie zabiegi oraz ćwiczenia, które pomogą Tobie osiągnąć upragniony cel w możliwie jak najszybszym czasie!

3. ZBILANSOWANA I ODŻYWCZA DIETA BEZ ZBĘDNYCH WYRZECZEŃ.

Przekazujemy dopasowany do Twoich potrzeb, trójetapowy program dietetyczny, który poprawi Twój metabolizm, polepszy samopoczucie i pozwoli Ci cieszyć się wymarzoną sylwetką.

4. KOMPLEKSOWA I BEZPIECZNA KURACJA DLA CIAŁA I DUSZY.

Przedstawimy Tobie suplementy i kosmetyki z naszej autorskiej linii Studio Figura, które pomogą zadbać o Twoje ciało i zdrowie w domu oraz przyspieszą spodziewane efekty.

5. WSPARCIE MENTORSKIE I MOTYWACJA NA KAŻDYM ETAPIE.

Kiedy Ty będziesz realizować program ćwiczeń, my będziemy monitorować Twoje rezultaty, aby jeszcze bardziej zmotywować Cię do działania i pokazać, że jesteś coraz bliżej osiągnięcia celu.

ZOBACZ REZULTATY NASZYCH KLIENTEK

Studio Figura to także niezwykła, unikalna, kobieca atmosfera. Profesjonalny i wykwalifikowany personel, oferujący usługi najwyższej jakości. Niezapomniane wydarzenia i konkursy, które zmotywują Cię do osiągnięcia celu. A przede wszystkim Studio Figura to Wy, kochane klientki!

TOP