Data: piątek, 28 września 2018

Thumbnail Post Image

Swan Infra Shaper – czym jest, jak działa, jak ćwiczyć, efekty i przeciwwskazania

Codzienność wielu z nas wygląda dziś dość podobnie i przeważa w niej siedzący tryb życia. Praca w biurze, późne powroty do mieszkań, które nie pozwalają nam wprowadzić w ciągu tygodnia większej ilości ruchu oraz weekendy, gdy staramy się wykonać wszystkie zaległe obowiązki domowe przy jednoczesnym znalezieniu czasu na odpoczynek. Wszystko to sprzyja wyrabianiu w sobie negatywnych dla naszego zdrowia nawyków, między innymi: jedzenia szybkich, często niezdrowych, gotowych dań i zaprzestania jakichkolwiek ćwiczeń.

Budowa wymarzonej sylwetki, jak również polepszenie naszego zdrowia, nie musi być wcale kolejnym, zajmującym cenne godziny, obowiązkiem. Swan Infra Shaper pomoże wam nie tylko na szybką utratę zbędnych kilogramów, czy rozruszanie zastałych mięśni, ale również zagwarantuje chwile relaksu z kompleksową odnową całego ciała.

 1. Swan Infra Shaper – czym jest?
 2. Jak działa Swan Infra Shaper i w czym ukryta jest jego moc?
 3. Swan Infra Shaper Classic Version a Swan Infra Shaper Bike Version. Czym się różnią i który lepiej wybrać?
 4. Jak ćwiczyć na Swan Infra Shaper? Kilka porad na start
 5. Efekty treningu na Swan Infra Shaper
 6. Swan Infra Shaper opinie. Co sądzą o urządzeniu ćwiczące na nim kobiety?
 7. Swan Infra Shaper przeciwwsakazania do treningów

Swan Infra Shaper – czym jest?

Swan Infra Shaper to nowatorskie urządzenie do modelowania sylwetki stworzone z myślą właśnie o was — kobietach XXI wieku, które muszą łączyć obowiązki domowe i dbanie o rodzinę z pracą, przez co często troskę o siebie oraz swoje zdrowie odkładają na dalszy plan.

Dlatego też, chcąc wam pomóc w dążeniu do upragnionej sylwetki bez zabierania waszego cennego czasu, już przy projektowaniu Swan Infra Shaper zadbaliśmy o to, aby trening na nim nie ograniczał się jedynie do redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu, czy ćwiczenia mięśni, ale również odżywiał skórę, ujędrniał ciało i poprawiał wasze zdrowie oraz
samopoczucie
. Dzięki temu, ćwicząc na naszej maszynie, będziecie mogły zadbać jednocześnie o swoją sylwetkę, formę i cerę.

Jak działa Swan Infra Shaper i w czym ukrytajest jego moc?

Pierwszą rzeczą, jaką napewno warto wiedzieć, jest to, że posiada on 2 wersje. Swan Infra Shaper Classic, która składa się z eliptyka skrętnego oraz Swan Infra Shaper Bike z rowerem poziomym skrętnym. Swoje niezwykłe właściwości zawdzięcza natomiast temu, że został stworzony z 4 rewolucyjnych głowic, których działanie opisaliśmy dla was poniżej.

Głowice Swan Infra Shaper:

1. W zależności od typu:

 • eliptyk skrętny — pozwalający skutecznie ćwiczyć mięśnie ud i pośladków, a także brzucha, ramion i barków. Eliptyk skrętny poprawia również pracę serca,działanie układu oddechowego i krwionośnego;
 • rower poziomy skrętnywzmacniający mięśnie brzucha i pozostałych mięśni tułowia, barków oraz rąk, bez obciążania kręgosłupa i stawów. Rower skrętny poprawia również pracę serca, układu oddechowego i krążeniowego, a ponadto redukuje cellulit.

2. Kolagenowa terapia światłemodbudowująca i wzmacniająca struktury kolagenu zawartego w skórze oraz stymulująca komórki do wzrostu. Dodatkowo światło kolagenowe pomaga usunąć zmarszczki, cellulit i rozstępy, hamuje procesy starzenia się ciała, wygładza blizny oraz łagodzi objawy trądziku, uelastycznia i ujędrnia skórę, poprawiając jej koloryt.

3. System jonizacji powietrza emitujący przyjazne dla naszego organizmu jony ujemne, naturalnie występujące głównie nad morzem, w lasach iglastych i w pobliżu wodospadów. Wytwarzany przez jonizatory elektroklimat ma korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie kobiet ćwiczących na Swan Infra Shaper.

4. Lampy podczerwone — których promieniowanie zmniejsza napięcie mięśni szkieletowych, działa przeciwbólowo, przyspiesza przemianę materii oraz rozszerza naczynia krwionośne skóry i wzmaga mikrokrążenie.

Swan Infra Shaper Classic Version a Swan Infra Shaper Bike Version. Czym się różnią i który lepiej wybrać?

Pomimo różnic konstrukcyjnych pomiędzy Swan Infra Shaper Classic Version oraz Swan Infra Shaper Bike Version, zadbaliśmy o to, aby obie wersje dawały podobne rezultaty.

Różnica polega na zastosowaniu w Swan Infra Shaper Bike Version rowerka poziomego skrętnego, w którym ćwiczenia wykonywane są w pozycji siedzącej. Odciąża to stawy, przez co idealnie sprawdzi się dla ludzi starszych i osób o wyższej wadze.

Swan Infra Shaper Classic jest natomiast wyposażony w eliptyk skrętny, umożliwiający trening na stojąco. Ćwiczenie na nim jest więc wydajniejsze, ale także bardziej obciążające dla stawów.

Jak ćwiczyć na Swan Infra Shaper? Kilka porad na start

Dzięki możliwości dostosowania Swan Infra Shaper do różnego poziomu sprawności fizycznej trening na nim jest niezwykle łatwy i bez przeszkód możecie z niego korzystać, nawet jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę ze sportem.

Dużym ułatwieniem, a zarazem urozmaiceniem, jest możliwość wyświetlania na ekranie urządzenia filmów z instruktażami do ćwiczeń o zróżnicowanym stopniu trudności.

Efekty treningu na Swan Infra Shaper

Swan Infra Shaper to rewolucyjne urządzenie umożliwiające szybką i łatwą likwidację cellulitu, intensywne spalanie tkanki tłuszczowej oraz wymodelowanie całej sylwetki. Nie są to jednak jedyne efekty treningów na naszej maszynie.

Ćwiczenia na Swan Infra Shaper pomogą wam także w uzyskaniu:

 • dogłębnie odżywionej i odbudowanej skóry;
 • sprężystego i jędrnego ciała;
 • zwiększonej wydajności organizmu;
 • zwiększonej odporności na infekcje;
 • jędrnej, idealnie wygładzonej skóry;
 • idealnie wyrzeźbionej sylwetki.

Swan Infra Shaper opinie. Co sądzą o urządzeniu ćwiczące na nim kobiety

Swan Infra Shaper idealnie sprawdza się nie tylko dla osób zapracowanych, ale również dla tych, które chcą zadbać o siebie w kompleksowy sposób. Możliwość wymodelowania całej sylwetki, ujędrnienia i wygładzenia skóry, a także spalenia zbędnych kilogramów, w czasie treningu na jednym urządzeniu sprawiła, że Swan pokochały klientki wszystkich gabinetów Studio Figura.

„Po porodzie moja skóra straciła jędrność i zrobiła się dość szorstka. Stosowałam różne zabiegi, ale nic nie pomagało mi wrócić do formy. W końcu koleżanka poradziła mi Swana. Początkowo nie byłam przekonana, ale mój sceptycyzm szybko zniknął. Zakochałam się w tym urządzeniu i jego efektach! Teraz mało kto mi wierzy, że urodziłam zaledwie kilka miesięcy temu.”

Swan Infra Shaper przeciwwsakazania do treningów

Trening na Swan Infra Shaper, pomimo że niesie za sobą wiele dobroczynnych działań dla ciała i zdrowia, to jestnieodpowiedni dla kobiet z chorobami serca i układu krążenia, chorobami kręgosłupa oraz nadciśnieniem lub będącymi w ciąży.

Przeciwwskazaniem do treningu są również:

 • epilepsja;
 • miesiączka (pierwsze dni);
 • żylaki;
 • choroby stawów oraz przebyte urazy ortopedyczne;
 • zaburzenia hormonalne (po konsultacji z lekarzem);
 • choroby skórne i oparzenia;
 • waga powyżej 90 kg;
 • w tym także śruby i płytki metalowe w stawach, protezy, itp.

Koncept Studio Figura

Studio Figura jest konceptem modelowania sylwetki, który pokochały Klientki na całym świecie. Studio Figura International® to ponad 1100 gabinetów w 25 państwach. W każdym z nich oferujemy zabiegi z 3 stref – fitness, wellness oraz kosmetologii estetycznej. Razem z nami zadbasz nie tylko o swoje ciało, ale także przejdziesz prawdziwą metamorfozę. Do wyboru mamy ponad 30 urządzeń, które pomogą Ci osiągnąć wymarzoną figurę. Jednym z naszych flagowych zabiegów jest trening na autorskiej bieżni z podciśnieniem Vacu Shaper.

Jesteś zainteresowany otwarciem własnego Studio Figura? Sprawdź naszą ofertę franczyzową 🙂