Data: wtorek, 30 kwietnia 2024

Studio Figura Siemianowice Śląskie od 6 lat spełnia marzenia kobiet

Thumbnail Post Image

Pasja do zdrowego stylu życia oraz chęć pomocy innym – to właśnie to zainspirowało Halinę Błaszczyńską, właścicielkę Studio Figura Siemianowice Śląskie, do otworzenia własnego gabinetu modelowania sylwetki. Obok determinacji oraz ciężkiej pracy są to również składowe tego, że od 6 lat studio cieszy się niesłabnącą popularnością wśród pań, które pragną zadbać o swoje zdrowie i urodę.

Miłe dobrego początki, czyli jak to wszystko się zaczęło

Historie naszych partnerów są różne. Część z nich, zanim zdecydowała się na prowadzenie działalności pod szyldem Studio Figura, miała dość pracy na etat, drudzy szukali sposobu na życie po założeniu rodziny, a jeszcze inni upatrywali w naszej franczyzie doskonałej szansy na rozpoczęcie wymarzonej działalności z mamą, przyjaciółką lub siostrą. W przypadku Haliny, która przez wiele lat zajmowała się współprowadzeniem biznesu z mężem, mamy do czynienia z jeszcze inną opowieścią. Doświadczona w świecie przedsiębiorczości kobieta po prostu postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i otworzyć własny gabinet modelowania sylwetki. Wszystko po to, aby poświęcić się realizacji swojej wielkiej pasji, jaką jest zdrowy styl życia. Jednocześnie Halina chciała pomóc innym ludziom w osiągnięciu ich celów – nie tylko tych zdrowotnych, ale też sylwetkowo-urodowych.

Historia naszej partnerki z Siemianowic Śląskich jest również opowieścią na temat tego, jak rozpocząć działalność z przytupem. Dużym wydarzeniem dla licencjonowanych gabinetów Studio Figura jest Wielkie Otwarcie, które pozwala zaznaczyć swoją obecność na mapie miasta, a także zdobyć pierwsze klientki. Właścicielka siemianowickiego studia wykorzystała tę okazję doskonale! „Wielkie Otwarcie gabinetu było niezapomnianym przeżyciem – przygotowałam się bardzo skrupulatnie, co zaowocowało ogromnym zainteresowaniem klientek. Panie nie mogły pomieścić się w studio z powodu dużego zainteresowania oraz entuzjazmu” – tak Halina wspomina ten dzień po latach.

Udany start sprawił, że początki funkcjonowania gabinetu były bardzo intensywne. „Pamiętam wypełnione po brzegi studio i ogromne zainteresowanie wszystkimi zabiegami, co prowadziło do braku wolnych terminów na konsultacje”. Wzmożona ilość pracy nie stanowiła jednak dla właścicielki najmniejszego problemu. Szczęśliwa zakasała rękawy i przeszła do działania. Zatrudniła większą liczbę pracowników, niż początkowo planowała, a oprócz tego sama robiła wszystko, co mogła, aby zapewnić klientkom najlepszą obsługę. W tym względzie zresztą nadal nic się nie zmieniło.

Dlaczego Studio Figura?

Prowadzenie własnej działalności wymaga od przedsiębiorcy sporej odwagi i samodyscypliny, a nierzadko wiąże się z pokonywaniem wielu przeszkód. Naturalne jest więc, że czas poprzedzający start biznesu jest pełen obaw. W przypadku właścicielki Studio Figura Siemianowice Śląskie nie było inaczej. Halina zastanawiała się, czy poradzi sobie z zarządzeniem firmą, a także czy przedsięwzięcie osiągnie sukces. Obawy te były jednak – jak sama mówi – „przeciwważone przez jej determinację, pasję oraz solidne przygotowania”. Istotną rolę odegrało również wsparcie z naszej strony.

„Zdecydowałam się działać pod szyldem Studio Figura, ponieważ doceniam ugruntowaną reputację marki oraz solidne wsparcie, które oferuje w obszarze marketingu, szkoleń i zarządzania. Współpraca ta pozwoliła mi skoncentrować się na dostarczaniu wysokiej jakości usług moim klientom” – mówi Halina. Dodatkowo właścicielka siemianowickiego gabinetu modelowania sylwetki docenia możliwość współpracy z doświadczonym zespołem Studio Figura oraz korzystania ze sprawdzonych metod i narzędzi, które przekładają się na sukces jej biznesu.

Setki zrzuconych kilogramów i centymetrów

Studio Figura Siemianowice Śląskie jest odwiedzane głównie przez panie, które borykają się z nadmierną tkanką tłuszczową. Oprócz tego klientki chcące wymodelować sylwetkę, uelastycznić skórę, a także pozbyć się nieestetycznego cellulitu. Mimo trudności, które według właścicielki najczęściej związane są z nieregularnym stylem życia oraz brakiem zarówno motywacji, jak i czasu, wiele z tych kobiet osiągnęło sukces. „Czuję ogromną satysfakcję, widząc przemiany moich klientek” – przyznaje Halina. Właścicielka zwraca uwagę, że panie te wychodzą z jej studia nie tylko szczuplejsze, ale też z zupełnie innym myśleniem. Stają się bardziej świadome swojego ciała i zdrowego stylu życia. Podejmują lepsze decyzje żywieniowe, a także zmieniają swoje podejście do aktywności fizycznej.

W 6-letniej historii istnienia gabinetu była jedna metamorfoza, którą właścicielka studia zapamiętała szczególnie. Mianowicie ta, którą tysiące widzów mogło oglądać na antenie telewizyjnej dwójki. We współtworzonym przez Studio Figura oraz „Pytanie na śniadanie” programie uczestniczka prowadzona przez Halinę schudła aż 14 kilogramów! A wszystko to mimo licznych przeciwności losu, w tym przede wszystkim pandemii koronawirusa oraz kontuzji kolana. Kiedy Sara, nauczycielka wychowania fizycznego, zerwała więzadła krzyżowe, chciała zrezygnować z metamorfozy. Jednak dzięki wsparciu swoich mentorek ze Studio Figura Siemianowice Śląskie oraz dostosowaniu zabiegów do zaistniałej sytuacji, wytrwała w swoim postanowieniu. Jak wspomina właścicielka studia, „to było inspirujące świadectwo determinacji i wytrwałości Sary, a jej sukces dowodem na siłę ludzkiej woli”.

Przepis na sukces

Właścicielka Studio Figura Siemianowice Śląskie pytana o to, dlaczego jej studio od 6 lat cieszy się renomą oraz zaufaniem klientek, odpowiada, że „siła mojego gabinetu wynika z połączenia wysokiej jakości usług, dedykowanej i profesjonalnej obsługi klienta, a także skutecznych rezultatów osiąganych przez nasze klientki”. Cieszy się, że panie, które skorzystały z jej pomocy, polecają te usługi innym osobom. Jest również dumna ze swojego zespołu. Doświadczony personel siemianowickiego gabinetu posiada szeroką wiedzę oraz niezbędne umiejętności w obszarze modelowania sylwetki i zdrowego stylu życia. „Wspólnie tworzymy zgrany oraz zaangażowany zespół, gotowy sprostać potrzebom naszych klientów i zapewnić im kompleksową opiekę” – mówi.

Wszystkie panie z Siemianowic Śląskich oraz okolic zachęcamy do skorzystania z usług tamtejszego gabinetu. W ofercie studia znajdują się treningi i zabiegi z trzech stref: fitness, wellness oraz kosmetologia estetyczna, w tym redukująca tkankę tłuszczową kriolipoliza czy wspomagający wygładzanie cellulitu endomasaż. Klientki otrzymują indywidualny plan metamorfozy, który oprócz treningów i zabiegów zawiera także dietę, suplementację i pielęgnację ciała. Dzięki takiemu działaniu, a także nieustającemu wsparciu specjalistów ze Studio Figura Siemianowicie Śląskie, jesteśmy pewni, że panie, które odwiedzą ten gabinet, mogą z niego wyjść równie usatysfakcjonowane co Sara oraz setki innych zadowolonych klientek.