Data: piątek, 23 lutego 2024

Thumbnail Post Image

Kolejny projekt od Studio Figura w Pytaniu na Śniadanie!

Obecność Studio Figura w programie Pytanie na śniadanie od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów, którzy dbają o smukłą sylwetkę oraz dążą do osiągnięcia wymarzonej figury. Co sezon przygotowywaliśmy dla wszystkich uczestników oraz odbiorców programu coraz to nowsze, ciekawsze rozwiązania.  W tym roku nasz autorski projekt nosi nazwę #ChallengeSF! Uczestniczki pięciu różnych gabinetów Studio Figura wyznaczają sobie do realizacji cele, których przykładowe formy podaliśmy poniżej. Zadaniem Studia i podopiecznych gabinetu, jest poprowadzenie uczestniczek do osiągnięcia zamierzonych rezultatów, poprzez korzystanie z najlepszych oraz najskuteczniejszych rozwiązań, dostępnych w danym gabinecie SF. wizyta w Studio Figura konsultacja Pytanie na sniadanieTegoroczna edycja programu rozpocznie się (dokładną datę podamy po rozstrzygnięciu konkursu, który rozpocznie się w czwartek 05.08  na fanpage’u Studio Figura) i trwać będzie przez kolejne 3 miesiące. W tym czasie, kobiety z całego kraju będą miały okazję przekonać się, do jakich przemian mogą dojść, przy pomocy gabinetów Studio Figura. Wszystko w zaledwie 90 dni! Obecność w kolejnym sezonie Pytania na śniadanie świadczy także o ogromnym zaufaniu mediów oraz społeczeństwa, w siłę rezultatów, jakie oferuje światowy koncept Studio Figura. Zadaniem gabinetów zaangażowanych w projekt #ChallengeSF, będzie poprowadzenie swoich klientek do realizacji poszczególnych zadań – mogą być nimi np.: – utrata 20kg redukcja podwójnego podbródka – pozbycie się cellulitu z danej partii ciała – zmniejszenie obwodu ud, wielkości zmarszczek – wygładzenie skóry po przebytej ciąży czy redukcji kilogramów – ujędrnienie sylwetki,   – likwidacja tzw. pelikanów itp. Jakie wyzwania postawią przed sobą tegoroczne uczestniczki projektu Studio Figura – #ChallengeSF? O tym przekonamy się już we wrześniu!

Dlaczego My? Studio Figura w Pytaniu na śniadanie

Udział Studio Figura w jednym z najbardziej popularnych programów telewizji śniadaniowej, emitowanym przez państwową telewizję jest ogromnym sukcesem naszej marki. 15 lat wysiłku i starań, doskonalenia technologii oraz szukania innowacyjnych rozwiązań, by metamorfozy kobiet uczynić prostszymi, przyniosło zamierzony efekt. Od lat jesteśmy liderem w branży beauty – to my wyznaczamy obecne trendy i stanowimy o tym jak wygląda skuteczny koncept. Studio Figura stała się nie tylko symbolem skutecznych przemian w kontekście modelowania sylwetki, kosmetologii estetycznej i skutecznego odchudzania. Zaufały nam miliony kobiet, a sieć naszych gabinetów rozrosła się na 365 gabinetów na terenie kraju oraz ponad tysiąc na całym świecie. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych ekspertów z głównej siedziby Studio Figura, pomogliśmy partnerskim gabinetom przetrwać okres pandemiczny bez zamykania działalności. Przez lata praktyki, wypracowaliśmy model biznesowy, który jest doskonale skuteczny, czytelny i korzystny dla naszych partnerów. Co więcej, każda z osób, która pragnie otworzyć własny gabinet Studio Figura, zaczyna swoją działalność na ugruntowanej, stabilnej pozycji. Wszystkie te cechy oraz doświadczenia pozwoliły nam osiągnąć perfekcję w działaniu, co wyniosło nas na sam szczyt. Tegoroczny IV sezon naszego udziału w PNŚ, pozwala przekazać wartość misji, którą z powodzeniem prowadzimy i prowadzić będziemy jeszcze przez długie lata!

Pięć gabinetów SF pod okiem kamery Pytanie na śniadanie!

Dla każdego Studio biorącego udział w wyzwaniu, miesiące od września do listopada stanowić będą prawdziwą przygodę! Poza intensywną pracą nad rezultatami klientek niezwiązanych z #challengeSF, dużej uwagi wymagać będzie także uczestniczka konkursu. Sam przyjazd Telewizji Polskiej do gabinetu SF poskutkuje przemianą Studio Figura w prawdziwe studio filmowe! Obecność scenarzystów, dźwiękowców, operatorów obrazu i kamer, oświetleniowców, charakteryzatorów i innych, wprowadzi gabinety w magiczny klimat produkcji filmowych. Dodatkowo obecność prawdziwej gwiazdy estrady – Aleksandry Kostki, ostatecznie zelektryzuje panującą w Studio atmosferę! Premierowo ogłaszamy gabinety, które na oczach całego kraju prowadzać będą swoje klientki przez drogę osobistej, wielowymiarowej metamorfozy, są nimi:
 1. Studio Figura Czarnków
 2. Studio Figura Czeladź
 3. Studio Figura Gdynia
 4. Studio Figura Golub Dobrzyń
 5. Studio Figura Starogard Gdański
Obserwujcie uważnie Fanpage poszczególnych Studio (kliknij w gabinet żeby przejść na facebookowy profil), aby nie umknęły Wam przygotowania gabinetów. Zapoznanie z uczestniczkami projektu oraz relacje z postępów #ChallengeSF. Wszelkie informacje, aktualności oraz ważniejsze relacje z udziału w Pytaniu na śniadanie, dostępne będą na głównym fanpage’u – Studio Figura.

 Finał projektu #ChallengeSF oraz Konkursu Metamorfoz 2021 – Gala Metamorfoz 2021

Zwieńczeniem tegorocznych przemian, których podejmowały się klientki Studio Figura biorące udział w Konkursie Metamorfoz i projekcie #ChallengeSF, była Gala Metamorfoz 2021. Wydarzenie to stanowiło punkt kulminacyjny w procesie największych przemian, jakie odnotowano w gabinetach Studio Figura w całym ubiegłym roku. 21 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich doszło do Wielkiego finału KM oraz zakończenia projektu #ChallengeSF. Na Balu zjawiło się mnóstwo gości, wśród których nie zabrakło żywej tkanki najbardziej spektakularnych przemian, czyli finalistek Konkursu Metamorfoz 2021. Ogromne zwycięstwo w pokonywaniu własnych słabości na drodze do pięknej figury, odniosły wszystkie uczestniczki zeszłorocznego wydarzenia. Specjalnie dla Was wyróżniliśmy 10 największych rezultatów odnotowanych przez Studio Figura, w 2021r. 

 • Miejsce 10: Pani Agnieszka ze Studio Figura Mława.

Rezultat: -43 kg oraz ogólny spadek masy ciała o wartości 31,38%
 • Miejsce 9: Pani Żaneta ze Studio Figura Piotrków Trybunalski
Rezultat: -31 kg oraz ogólny spadek masy ciała o wartości -33,15%
 • Miejsce 8: Pani Izabela ze Studio Figura Warszawa Praga Północ

Rezultat: -30,8 kg oraz ogólny spadek masy ciała o wartości -34,26%
 • Miejsce 7: Pani Patrycja ze Studio Figura Czechowice Dziedzice

Rezultat: -46,4 kg oraz ogólny spadek masy ciała o wartości -35,9%
 • Miejsce 6: Pani Małgorzata ze Studio Figura Wałbrzych

Rezultat: -30,5 kg oraz ogólny spadek masy ciała o wartości 36,09%
 • Miejsce 5: Pani Laura ze Studio Figura Ciechanów

Rezultat -34,9 kg oraz ogólny spadek masy ciała o wartości 36,40%
 • Miejsce 4: Pani Ilona ze Studio Figura Stalowa Wola

Rezultat: -45,4 kg oraz ogólny spadek masy ciała o wartości -38%
 • Miejsce 3: Pani Monika ze Studio Figura Pajęczno

Rezultat: -58,7 kg oraz ogólny spadek masy ciała o wartości -39,6%
 • Miejsce 2: Pani Joanna ze Studio Figura Świętochłowice
Rezultat: -39,1 kg oraz ogólny spadek masy ciała o wartości -40,18%
 • Miejsce 1 za największy ubytek kilogramów: Pani Joanna ze Studio Figura Golub Dobrzyń

Rezultat: -59,1kg oraz ogólny spadek masy ciała o wartości -48,92%
 • Miejsce 1 za % największy spadek masy ciała: Pani Urszula ze Studio Figura Grottgera

Rezultat: -47,8kg oraz ogólny spadek masy ciała o wartości -40,72%

Wisienka na torcie, czyli Gala Metamorfoz 2021

Wspomniana impreza powstała po to, aby nagrodzić Klientki Studio Figura, za osiągnięcie najlepszych rezultatów w redukcji masy ciała podczas trwania Konkursu. Za pomocą tego wydarzenia ukazujemy, że wszelkie ograniczenia znajdują się wyłącznie w naszych wyobrażeniach. Gala Metamorfoz stanowi świadectwo największych, udokumentowany przemian, do jakich dochodziły nasze Klientki w określonym roku. Te wydarzenie jest także paliwem napędowym do osiągania przez nie jeszcze lepszych, widocznych rezultatów. Połączenie Gali z Pytaniem na śniadanie stanowi jedno z największych wydarzeń organizowanych dla kobiet, pragnących dbać o swoje ciało i samopoczucie razem z konceptem Studio Figura. Mamy nadzieję, że nasza obecność w mediach masowego przekazu rozniesie wśród Polek jeszcze głośniejszą, wyraźną wiadomość. Chcemy pokazać, że każda z kobiet ma prawo czuć się piękna i dążyć do realizacji swoich marzeń. Stanowimy koncept, który łamie bariery, wspiera kobiety i prowadzi swoją misję wyłącznie dla nich.